Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket zavar ha a...

Csajok titeket zavar ha a pasitok tartja a kapcsolatot az exével? Mit tesztek ellene? Vagy a féltékenységetek ellen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

engem az ilyesmi soha nem zavart.

ha az exével akarna lenni, akkor vele is lenne, és nem velem.

soha nem értettem a féltékenységet, ez valahogy olyan nekem, mintha az ember magához akarná láncolni a párját...mintha csak azzal tarthatná a kapcsolatot, akivel a párja megengedi.

ahol féltékenység van, ott remegő lábakon áll a bizalom. ha meg nincs bizalom, akkor mi értelme az egésznek?

2010. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez a gáz a mai világgal. Amíg régen mindenki összeházasodott az első komoly szerelmével, nem volt ilyen probléma.


Amúgy én se értem, minek ex-ekkel tartani a kapcsolatot. Soha nem bántanám meg a páromat ezzel. És akkor sem tartanám velük a kapcsolatot, ha nem lenne párom. Minek? Abszolút nem érdekelnek már (nem véletlenül szakítottam velük). A múltat be kell tudni fejezni, aki nem tud pontot tenni egy kapcsolat végére, az éretlen. Barátkozni meg nem exszeretőkkel kell.

2010. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én minden exemmel megbeszélve a dolgokat, barátságban válam el. Egy eset volt, ahol már az ex látványát sem birom, de rá (pár évvel)később haragudtam meg de nagyon, igy az talán ebből a szembontból nem számit. De azon kivül, hogy mikor összefutottunk, köszöntünk, és ha úgy alakult csevegtünk pár percig, nem kerestük kifelyezetten a másik társaságát. Aztán úgy alakult, hogy az egyik exem a férjem egyik nagyon jó barátja. Pár évvel azelőtt szakitottunk, hogy a páromat megismertem volna, és azt sem tudtam, hogy ismerik egymást. Annyira nem volt komoly kapcsolat, de pár hónapig együtt voltunk. Már egy ideje együtt voltunk mikor kettejük barátsága kiderült, és eleinte nemigen tudtam hova tenni a dolgot magamban, de mára már hozzászoktam, hogy egy exem szinte minden napős vendég nálunk. :)) És akkor sincs semmi gond, ha éppen egyedül vagyok itthon, mikor betoppan. A párom is tudja, hogy őt szeretem, és megbizik bennem, és a barátjában is, hisz akkor nem lennék a felesége, ha nem őt szeretném.
2010. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!