Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra gyanakszom, hogy a...

Arra gyanakszom, hogy a feleségem csal egy nővel! Hogy bizonyosodhatnék meg arról, hogy ez igaz-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve teljesen. Feleségemmel 3 éve vagyunk házasok, 5 éve vagyunk együtt. Ő most a második diplomáját szerzi és az egyetemen van egy női csoporttársa, akivel sülve-főve együtt van és állandóak az itthoni veszekedések miatta. Sok minden történt, de a lényeg az, hogy a csaj többet érez a feleségem iránt szimpla barátságnál, a feleségem meg ennek még örül is. Állandó rejtélyes telefonhívások, késő éjszakába nyúló kimaradozás, titkolózás az, ami jellemzi ezt az egész helyzetet. Először nem gyanakodtam, sőt, sokáig fel sem fogtam, hogy mi zajlik körülöttem, de már igencsak szembetűnőek a jelek. Rákérdeztem, tagadott mindent. Rákérdeztem utána még egyszer, akkor is tagadta. Nem tudom, ezek után mit tehetnék. Szeretnék most már nem tévhitben élni, de minden jel arra mutat, hogy több van köztük, de nem vallja be. Kérdem én, milyen dolog azt hazudni, hogy a szüleihez utazik 2 napra, mikor nem is ott volt és ezt az apjától tudom meg? Majd erre azt mondja, hogy igazából magányra volt szüksége, ezért egy barátnőjénél aludt, akit már rég nem látott. Ez megy már egy olyan 4 hónapja. Mit tegyek ezek után? Megőrjít a viselkedése. Ezért írtam ide, szeretnék tanácsot kérni. Ha volt már valaki hasonló helyzetben, megköszönném, ha valami formában megpróbálna segíteni, mert tanácstalan vagyok.
2010. nov. 3. 00:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Ültesd le magaddal szembe, és kérdezz rá keményen! Mondd meg neki, hogy a hazudozásai miatt vége a házasságotoknak. (aminek sztem amúgy is vége van, ha két ember között a bizalom megrendül) :( Sajnálom, h így jártál.


Másik alternatíva, hogy követed őket ,és megbizonyosodsz, hogy mi folyik a háttérben.

2010. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is van olyan barátnőm, akivel sülve-főve együtt vagyok, ha van szabadidőnk. És ha valami gondom lenne, gondolkodás nélkül hozzá fordulnék.


Szerintem ültesd le mindkét nőt, hogy mondják el mi történik. Az semmiképp sem jó, ha a feleséged nyakának ugrasz.

2010. nov. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

A férfinek, már ha férfi, ilyenkor csak egy lehetősége van. Kikapcsolja a birtoklási tudatát, kikapcsolja a nemi jellegű késztetéseit és az udvariasság szintjéig visszavonul. A nőben, ha még van érzelem, akkor ez bántani fogja és előbb utóbb ő fog leülni a férfivel szemben és kérdezni.


Viszont, ha a váratlan akadálynentességtől kivirul és szemmel láthatóan jobb kedvű és boldogabb lesz - vigyázat, sohasem visszavidámkodni vele!! - akkor bizony szerelmes és akkor tulajdonképpen tökmindegy, hogy férfibe, nőbe, vagy körtefába.

2010. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

szerintem a 10.01-es leírta mit kell tenned!!!


cselekedj és kiderül!ne közeledj felé,légy CSAK a barátja és ne szexelj vele!!!

ha ő akar veled egy párszor utasítsd el és ha még ezek után is akar akkor nem hiszem hogy megcsalna egy nővel.



a másik lehetőség hogy csapdát állítasz neki.például mond hogy el kell utaznod pár napra.és buktasd le őket.akármég kamerát is elrejthetsz a lakásotokban.



24N

2010. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nézz bele a telefonjába! én így buktam le a barátnőmmel....
2010. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ!

én is inkább a komoly, következményekkel járó elbeszélgetést javaslom, mint a kivonulást, elhidegülést, kémkedést, stb.

2010. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Nővel az nem megcsalás.
2010. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, én mint nő nem tudnék barátkozni ilyen mélyen olyan nővel aki bevallotta nekem, hogy szerelmes belém. Ne viccelj. Ha ez a feleségednek még tetszik is, akkor tuti ő is beleesett abba a nőbe. Sajnos azt kell mondjam, hogy teljesen biztos hogy viszonyuk van, csak neked még nem volt képe bevallani. Lehet hogy nem is fogja, egyszer csak lelép. Szerintem ez a legvalószínűbb.


Ha nem tetszene neki a nő, akkor kihátrált volna ebből a barátságból, mert milyen már, hogy tudom hogy a másik belém van esve, én meg folyton csak hárítok. Ez azért elég kellemetlen mindkét félnek.


Igen, esetleg azt megkockáztathatod, hogy álcaként elutazol 2 napra vidékre valamilyen ügyben, közben meg nem is, csak hirtelen este hazaállítasz, vagy nézed hogy jön-e a csaj :) bár sok értelme nem lesz, biztos hogy a nővel lesz, ez csak teljesen bebizonyítja a számodra.

2010. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ilyen éretlen, amatőr, olcsó filmbeli megoldások miatt tartanak ott az emberi kapcsolatok, ahol: a béka s.gge alatt. én akkor hagynám el a páromat, ha ilyeneket tenne. az élet nem brazil szappanopera..
2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
és ugyan miért ne lenne a bnőjével, ha elutazik a férje... visszaront majd a lakásba, ahol a felesége és a bnő dumálnak, és senki soha nem tudja majd vele megértetni, hogy hülyeség, amit gondol... én sem akarnék egyedül lenni, én is bnőket hivnék át, vagy szüleimhez mennék... ezesetben meg nem találná otthon, melyik jobb? melyiktől nem lenne paranoiás a kérdező? hülyeség a csapda, magát csaphatja be vele..
2010. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!