Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra gyanakszom, hogy a...

Arra gyanakszom, hogy a feleségem csal egy nővel! Hogy bizonyosodhatnék meg arról, hogy ez igaz-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve teljesen. Feleségemmel 3 éve vagyunk házasok, 5 éve vagyunk együtt. Ő most a második diplomáját szerzi és az egyetemen van egy női csoporttársa, akivel sülve-főve együtt van és állandóak az itthoni veszekedések miatta. Sok minden történt, de a lényeg az, hogy a csaj többet érez a feleségem iránt szimpla barátságnál, a feleségem meg ennek még örül is. Állandó rejtélyes telefonhívások, késő éjszakába nyúló kimaradozás, titkolózás az, ami jellemzi ezt az egész helyzetet. Először nem gyanakodtam, sőt, sokáig fel sem fogtam, hogy mi zajlik körülöttem, de már igencsak szembetűnőek a jelek. Rákérdeztem, tagadott mindent. Rákérdeztem utána még egyszer, akkor is tagadta. Nem tudom, ezek után mit tehetnék. Szeretnék most már nem tévhitben élni, de minden jel arra mutat, hogy több van köztük, de nem vallja be. Kérdem én, milyen dolog azt hazudni, hogy a szüleihez utazik 2 napra, mikor nem is ott volt és ezt az apjától tudom meg? Majd erre azt mondja, hogy igazából magányra volt szüksége, ezért egy barátnőjénél aludt, akit már rég nem látott. Ez megy már egy olyan 4 hónapja. Mit tegyek ezek után? Megőrjít a viselkedése. Ezért írtam ide, szeretnék tanácsot kérni. Ha volt már valaki hasonló helyzetben, megköszönném, ha valami formában megpróbálna segíteni, mert tanácstalan vagyok.
2010. nov. 3. 00:11
1 2
 11/17 anonim válasza:
37%
szerintem, kerdezd meg a feleseged, hogy akarna e gruppenezni, s hogy szerinte kivel, s ha azt a csajt mondja,(viszont hogy ha nem akarja, akkor meg te ajald fel a baratnojet) akkor sem kell meg elkeseredni, hanem sex kozben figyelj arra hogy meikotokre szentel tobb figyelmet... s ha te vagy az aki hatterbe szorul, akkor jogos a gyanud...
2010. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de már régen elváltam volna.
2010. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

En ugy erzem, hogy Neked ezt mar erezned kellene, hogy ez most megcsalasrol szol, vagy egy szimpla baratsagrol.

Nem feltetlen kellene azt feltetelezni, hogy testi kapcsolat van kettojuk kozott, mivel eljarhatnak egyutt is pl. es csak szorakozni, vagy pihenni, de a kikapcsolodas a celjuk.

Elkepzelheto az, hogy Te talan elhanyagoltad Ot, s igy mashol keresi a lelki tarsat?

Vagy le ulsz es tisztazod ezt, de ne sertoen tedd ezt, vagy pedig elkezdesz kozos programokat szervezni.

De ez a gyanisitas biztosan eleg serto lenne a szamara is, de a baratno szamara is. Neked kell tudni azt, hogy erzelmileg hol tart a kapcsolatotok, s mi az oka annak, hogy ez megtortenhetett!

Milyen az erzelmi eletetek? Figyeld a szemet pl.! Mit latsz benne, hiszen pontosan Neked kellene tudni mar a szemebol azt, hogy erzelmileg hol a Nejed!

2010. dec. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megmondod neki, hogy szeretnéd két nővel csinálni, vegyetek be egy harmadikat.Ha felajánlja, hogy szól a csajnak, akkor kibújt a szög a zsákból:-))
2010. dec. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál,hogy nem a nővel csal,hanem egy pasival,a csaj "csak" falaz neki,ezért vannak annyit együtt-állítólag?!?

Biztos hogy olyankor ezzel a nővel van?

Mert ha nem,akkor tényleg nem hazudott,mikor rákérdeztél,hogy vele csal-e.....

2010. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1. Az élete egy részéből kirekeszt téged!


2. Titkolódzik előtted!


3. Hazugságon kaptad, többször is.


4. Bizonyosságot szép szóval nem érsz el nála,

ezért fogadj fel egy szakembert, aki majd hozza a bizonyítékot.


5. Ennek birtokában beszéld meg vele a továbbiakat.


Végül megcsalás az, akár kivel van nemi kapcsolata valakinek.

(Férfi, nő, kutya, stb...)

2010. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hm, én a helyedben tuti kipróbálnám a látszólagos elhidegülés taktikáját! Nem a sértődött formájára gondolok, legyél kedves, udvarias, ha muszáj egymáshoz szólnotok, de de csak akkor kommunikálj vele, ha tényleg elkerülhetetlen. Kell-e tej a boltból, nézheted-e a Forma1-et, vett-e légfrissítőt, ilyesmik. Ezt leszámítva lehetőleg tartózkodj mindig másik helységben. Ha leül tévézni, akkor te menj el olvasni a hálószobába, meg ne akkor állj neki kávét főzni, mikor ő épp mosogat stb. És menj el a haverokkal sörözni, ilyenek. Lehet, hogy mindez nem feltétlen oldaná meg a helyzetet, de én nagyon kíváncsi lennék, hogy reagál erre..

Persze ha mgeuntad – akárhogy is reagál – meg lehet ejteni egy diszkrét nyomozást is.

Különben meg úgy hallottam, ha valaki biszex, előbb-utóbb úgyis a másik nemnél marad, mert az a kifizetődőbb, meg elfogadottabb stb. Az biztos, hogy a te feleséged vonzódik a pasikhoz, különben nem ment volna hozzád. Legrosszabb esetben is biszex, de valószínűbb, hogy csak egy izgalmas kaland neki a csajozás, amiben eddig nem volt része.

Hogy mindez meddig tart, mennyire (lesz) komoly, rámegy-e a házasságotok, azt nem lehet tudni. A te hozzáállásodon is múlik (megértem azt is, hogy nagyon zavar..), meg azon is, hogy ő vajon képes lenne-e beleszeretni egy nőbe, vagy csak izgalmas neki ez az újszerű szitu, meg mondjuk szép cicije van a csajnak. Ha az utóbbi, akkor nem lesz hosszú, mert a szerelme egy erősebb érzés. (Jó esetben még szeret téged.)

2010. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!