Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű :' ( Mit tegyek, ha...

Szörnyű :' ( Mit tegyek, ha arra gyanakszom hogy apám csalja anyámat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed van rá bizonyítékod? Ha igen, mi?
2010. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, én nem szóltam...viszont nagyon szar volt. :S Aztán mára kiderült, hogy csak én hittem azt..(pedig amúgy elég biztos "forrásból tudtam") ... és amúgy most válnak. Nem emiatt...

Szerintem tedd amit jónak látsz!

2010. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Furcsa msn-es beszélgetés. Azt sem tudtam hogy van msn-e... Leakartam menteni a gépéről egy képet. Láttam h bentvan még a naplózás. Azt hittem én hagytam ott, mert nemrégiben gépeztem rajta. Ezért beleléptem. Aztán megnyitottam ami ott volt....



Nem szeretnék belefolyni :S:(

2010. máj. 30. 10:10
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj ki belőle. Semmi jó nem származhat abból, ha belefolysz. Én azért szurkolok, hogy ne legyen igaz.
2010. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
És miket írkáltak? Betudnál másolni pár részletet, ami tényleg olyan, hogy biztos csalja?
2010. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Egyelőre nem szólj, szerintem tartsd nyitva szemed és, amikor már száz, hogy csalja, akkor beszélgess apáddal.
2010. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

semmit!!!!

szerinted ő az egyetlen ki ilyet tesz a világon?

2010. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Sztem is, majd akkor beszélgess el apuddal, mikor 100%-ig biztos vagy benne!

Am anyud nem vett észre eddig semmit? Pl. későn ér haza? Vagy talán elhidegült tőle apud?

2010. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én apám is megcsalta anyámat! Nekem volt a legrosszabb gyereknek abban az őrlődésben. De neked még nincs igazi bizonyítékod. Ja és nem is egyszer fordult elő a megcsalás, de akkor már én már férjnél voltam. Együtt maradtak, de az a lelki tüske engem nagyon megviselt. Anyukám mindig elmondta nekem a tényeket, valahogy utána megváltozott apum irányában a tiszteletem, mert anya abszolút nem érdemelte meg.
2010. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Maradj ki belőle. Van édesanyádnak igy is elég baja, nem kell még neked is hozzátenni. Ha amúgy is válnak, akkor pláne.
2010. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!