Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a boldogság és meddig...

Mi a boldogság és meddig tart? Számotokra mit jelent?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok két gyerekes anyuka.a világ legboldogabb emberének kéne lennem de mégsem vagyok az azt hiszem.nem tudom mért.kíváncsi vagyok másnak mit jelent ez.
2010. nov. 3. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én próbálom megragadni a mindennapokban a boldogságot. Boldog vagyok, amikor hazajön a férjem, boldog vagyok, ha van időn egymásra, és összebújva nézzük a tv-t. Boldog vagyok, ha este időben le tudunk feküdni, és elalvás előtt még tudunk kicsit beszélgetni. Nemsokára megszületik a kisbabánk, miatta is nagyon boldog vagyok. Élvezem a terhességet (pedig néha nem könnyű), olyan jó, hogyŐ ott van bent. Nem mondom, hogy minden áldott nap úgy ébredek, hogy boldog vagyok. Vannak jobb és rosszabb napok, de összességében véve boldognak érzem magam. Megvan mindenünk, szeretjük egymást, nemsokára babánk lesz. Nekem ennyi elég is.
2010. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!