Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el otthon? Ha igen,...

Mondjam el otthon? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 17 éves fiúval. Ez nem is lenne akkora baj, csak nem tudom, hogy hogyan mondjam el a szüleimnek(elsősorban anyámnak, mert apa jobb, ha nem tudja még XD). Nagyon rendes a srác, a szüleim is ismerik őt is, és a szüleit is.(apának fiatalkorában az ő apja a legjobb havarja volt..) Két gond van vele, (amit tudnak a szüleim is), hogy cigizik, és hogy elég szemtelen, perverz.(de úgysem feküdnék le vele, ezzel ráérek még, meg ilyen szempontból a szüleim is teljesen megbíznak bennem)

Régebben, mondtam a szüleimnek, hogy mennyire bejön ez a fiú, és hogy milyen jófej stb. és a szüleim mondták, hogy nem nagyon örülnének, ha összejönnék vele.


Az a legnagyobb baj, hogy nagyon féltenek, főleg tőle..

Amúgy nem tiltanák(tőle sem, mert anyám azon az elven van, hogy ha tiltana, akkor jobban csinálnám), sőt ha valaki mással jöttem volna össze rögtön elmondanám, csak az a gond, hogy nem fogják megérteni, hogy miért PONT vele jöttem össze?! :(


A kérdés az, hogy hogyan mondjam meg otthon, hogy járunk, egyáltalán mondjam-e el?


14/L


2010. nov. 4. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

mond el nyugodtan. Valszeg kiakadnak, de mivel úgyis most kezdesz el serdülni, jobb, ha kezdik megszokni.


Meg különben is, jogod van ahhoz, hogy egy 17 évás srác összetörje a szívedet... :D

2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszii :)

azt már megszokták, hogy serdülök, mert már 10 évesen (külsőleg) olyan fejlett voltam, mint egy 13 éves.(Védőnő szerint )

Most meg kb.17-nek szoktak nézni. Tehát nem azzal van a gond, hogy el kell fogadniuk, hogy serdülök, ez már rég tudatosult bennük.XD


Meg már volt barátom(1) érte nem is sharagudtak, de tudom, hogy nem fogják jó szemmel nézni, hogy most pont ezzel a fiúval vagyok

2010. nov. 4. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még kb. 2 évig nem fekszel le vele, akkor nem hiszem, hogy nagy baj lenne nekik, ha vele jársz.
2010. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért írtad azt először, hogy rendes srác, ha később azt írtad, hogy: "Két gond van vele, (amit tudnak a szüleim is), hogy cigizik, és hogy elég szemtelen, perverz."

Ha elég szemtelen és perverz, akkor miért vagy vele?

2010. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass a szüleidre, nem akarnak neked rosszat! Az én szüleim is tiltottak egy hasonló fiútól de én azért is vele voltam még titokban is, becsempésztem este a szobámba, majd hajnalban kicsempésztem, és mikor úgy volt, hogy azt hittem terhes vagyok, lelépett...

21/L

2010. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem velem szemtelen, de ezt nagyon hosszú lenne kifejteni :)

A lényeg, hogy velem nagyon rendes. Amúgy nem feküdnék le vele, ezzel bőven ráérek még. És ezt ő is tudja, azt mondta, megvár :)

2010. nov. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!