Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, mondjam el...

Terhes vagyok, mondjam el otthon? Még azt sem tudom, hogy mit kéne tennem, eléggé váratlanul jött, kicsit el vagyok keseredve. Meghallgatnátok?

Figyelt kérdés

Üdv,

Tulajdonképpen legjobb barátnőm után ti tudjátok meg először ezt, mert a barátom síelni van, a szüleimnek meg még nem mondtam semmit. Tegnap este csináltunk a barátnőmmel egy tesztet, ami pozitív lett. Aztán ma reggel is, ami szintén. Nagyon sok érzés kavarog most benne, ezért is jöttem ide kiönteni a lelkem. 21 éves vagyok, egyetemre járok és még van 1 évem. Barátommal 2 éve vagyok együtt. A vele való kapcsolatomról annyit, hogy szeretjük egymást, de én már nem szeretem annyira Őt, mint az elején. Jó ember, helyes, alapvetően egy jó pasi, okos is, sok lánynak tetszik. Az elmúlt hónapokban kicsit megváltozott, a sikertelenségéből adódó fezsültséget rajtam vezeti le és ez nekem nem tetszik annyira. Nem terveztem vele soha esküvőt, meg családot, mert ebbe konkrétan nem gondoltam bele, carpe diem szerint éltünk és szerettük egymást. Nagyon félek, hogy mi lesz most, egyáltalán nem számítottam erre a lehetőségre, mert szedtem rendesen a tablettát és kiborított, hogy megtörtént. Ma egész nap olyan voltam, mint egy élő halott, csak bámultam magam elé. Tulajdonképpen még fel se fogtam és nem akartam elmenni nőgyógyászhoz. Szerencsére legjobb barátnőm velem volt, nemrég ment el. Nem tudom, hogy mit kéne tennem most, össze vagyok zavarodva. Holnap hívjam fel anyut? Hazamenni most nem akarok, én fővárosban vagyok, anyuék vidéken. Annak is örülök, ha csak elolvassátok, valahol ki kellett adnom magamból az érzéseimet.


2010. dec. 29. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
87%
Elolvastam:) Együtt érzek veled, nehéz helyzet, most biztos zavaros benned minden.
2010. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, milyen viszonyban vagy az anyukáddal. Ha jóban vagytok, mondd el neki, jó az, ha ilyenkor az ember mellett állnak a legközelebbi hozzátartozói. Tudom, nehéz helyzet ez, nekem is volt ilyen szituban a barátnőm. Neki is jólesett, hogy mellette álltam.


A barátodnak mikor mondod el?

2010. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
98%

Elöször is nyugalom,most teljesen át kell gondolnod hogy mit is szeretnél.

Még van kis időd,haza ér a barátod beszéld meg vele a helyzetet,utána anyukáddal. De nőgyógyászhoz probálj mielőbb menni,mert ha nem a baba mellett döntesz,akkor keményen számítanak a hetek.

A gyógyszer szedését hagyd abba.

Fel a fejjel és kívánom,hogy a számodra lehető legjobb megoldást találd meg!

2010. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
80%
Húú hát ez elég komoly:S Az én véleményem szerint az ember ilyen idősen még nagyon fiatal egy babához főleg ha még tanul is mellette. Mindenképp menj el nőgyógyászhoz és hát muszáj lesz beszélned a szüleiddel is és persze a barátoddal. Gondolod hogy képes lennél felnevelni egy gyereket?
2010. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
92%

Szia


Szerintem előszőr a barátodnak mondd el,utána a szüleidnek,de személyesen kellene velük beszélnetek.

Azon gondolkoztál már,hogy megtartod-e a babát?

Ha még van 1 éved az egyetemböl,nem lesz könnyű gyereket nevelni,de segítsággel ezt is meg lehet oldani:)

2010. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
88%
Ha így vagytok egymással, ha így érzel iránta, ne tartsd meg a babát. Kényszerből férjhez menni, és úgy gyereket szülni nem a legszerencsésebb.
2010. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
92%
Elolvastam én is.Nagyon át kell gondolnod,gondolnotok.
2010. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Nehéz helyzet, az biztos. Mondd el anyukádnak és a párdonak is minél előbb. De előbb a párodnak kell elmondanod, hiszen ő az apa. Én is ennyi idősen lettem várandós az első gyermekünkkel. Én is a páromnak mondtam el elsőként. Már megvolt az esküvőnk időpontja is, úgyhogy teljesen más helyzetben voltunk.

Remélem, jól döntesz, bármi is legyen!

Azóta nekünk 3 gyermekünk van, és az eslő (véletlen babánk) már nyolc éves lesz most január 3-án!

Sok sikert!

2010. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
86%
Én eggyütt érzek veled és kivánom,hogy a legjobban dönts.:)
2010. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
19%
Én csak a gyereket tudom sajnálni, téged nem, bocs... Csak nem tudom mikor fogják már fel végre az emberek, hogy, ha szexelnek még akár bizony védekezés mellett is ott az az akármilyen kicsi esély is, hogy terhesek lehetnek. Meg minek vagy együtt olyannal, akit már nem szeretsz annyira?!
2010. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!