Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon?

Hogy mondjam el otthon?

Figyelt kérdés

Összejöttem az apám egyik legjobb barátjával.Több,mint egy éve vagyunk együtt titokban,voltak gondjaink,de megbeszéltük és most el szeretném mondani otthon,hogy hozzá költözöm.Eléggé félek a szüleim reakciójától,van egy olyan érzésem,hogy eléggé ki fognak akadni...

20/N


2011. márc. 7. 21:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
hány éves a pasid?
2011. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

jogosan fognak kiakadni...

apukád egyszerre fog csalódni a legjobb haverjában és a lányában...

2011. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Mond el a tényeket, hogy mennyire szeretitek egymást stb... És hogy elköltözöl.

Elég idős vagy már ahhoz, hogy ilyen döntést hozhass.

Tutti kifognak akadni, főleg ha megtudják hogy már egy éve együtt vagytok és nem mondtad el.

De nem értem, miért nem mondtad el?

2011. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szerintem az lényegtelen,hogy hány éves,mert anyuék eléggé féltenek,eddig az összes pasimmal volt valami bajuk,leginkább apámnak "nem feleltek meg"
2011. márc. 7. 21:22
 5/26 anonim válasza:
100%

mond el jobb túlesni rajta, a szülők egyidő után úgy is beletörődnek

és nagyon is igaz az a mondás, hogy: lakva ismerszik meg az ember

2011. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

21:21-nak


Először is,amikor megismertük egymást közelebbről alig múltam 18,és szerintem mind a ketten csak egy kalandként fogtuk fel,de utána több lett belőle.Utána meg ott van ez az egész,hogy én biztos csak a szexre kellek neki,de ez nem igaz,Ő szeret és én is szeretem őt.

Meg hát...kb. 6 éves koruk óta a legjobb barátok,együtt voltak ált. sulisok,gimisek,egyetemisták és én nagyon félek a reakciójuktól.

2011. márc. 7. 21:26
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
gondolom a lényegtelen kb olyan 48-54 év körül lehet
2011. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Ezen túl kell esned, nincs mese.

Ha látják, hogy komoly az ügy, kénytelenek lesznek elfogadni a dolgot.


Apádnak eddig mindig volt kifogása, na bumm! A legjobb barátja csak elég jó lesz már a lányának. :S


Fel a fejjel! Először biztos balhé lesz, de idővel lenyugszanak a kedélyek, főleg ha ti is "hízelegtek", hogy hamar megenyhüljenek.

2011. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Nem mindegy hány éves? A kérdező felnőtt ember, 20 éves, saját magáért felel, el tudja dönteni kit szeret és mit akar.

Kérdező, szerintem együtt mondjátok el.

2011. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Háát, közöld a tényeket, mondd el, hogy nagyon szeretitek egymást. Felhozhatod magad mellé érvnek, hogy a a legjobb barátja, apud is tudja, hogy rendes.


Viszont ez a költözős szerintem necces. Sokként fogja Őket érni, hogy összejöttetek. Ezzel még nem is lehetne problémájuk, de én azért még várnék az összeköltözéssel. Hidegzuhany lesz Nekik a kapcsolatotok is, hidd el.

Ez csak az én véleményem, de azért gondolkodj róla.

Mármint persze, összeköltözhettek, de szerintem NE rögtön!!


Azért sok sikert;))

2011. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!