Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámmal nem tudok beszéln...

Édesanyámmal nem tudok beszélni, mióta elveszettem a szüzességem. Miért ilyen velem édesanyám? Ki a hibás én vagy ő?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kérlek segítsetek mert már nem tudom h mit tegyek.Édesanyámmal már lassan 2 éve nem tudunk beszélni, miota elvesztettem a szüzességem a barátommal, és nincs mellettem, pl ami a legfontosabb a sex miatt, mint egy anya..Nem tudok tőle kérdezni ezért irok ide be, meg mástol kérdezgetek.Meddig lesz ez igy??Miért ilyen édesanyám h szerinte elkövettem egy hibát h nem akkor vesztettem el amikor ő szerinte ideje lett volna hanem hamarabb, és nem hallgattam rá.Ez normális dolog h nincs mellettem semmiben??Olyan kapcsolatunk van mintha ismerősök lennénk, nincs semmi anya-lánya kapcsolat..És ha egyedül kezdek el járni az ő tudta nélkül nőgy.-hoz akkor azért megint én leszek a hibás?Mert mindig mindnenért én vagyok a hibás.És nem is kedveli már a barátomat azota...Elsem merek mondani neki semmit sem.És ugy érzem nem én hibáztam hanem ő, de nem lehet vele beszélni mert egyből dühös lesz és ez miatt nem is kérdezek (nem is merek) tőle semmit sem..Ki a hibás?Én h hamarabb feküdtem le a barátommal mint ahogy ő szerette volna, vagy mi a baj?Ő ennyire önfejű??Kérlek segitsetek mert már nem birom.Hagyjam és éljek továbbra is ilyen titkolózással vagy mit tegyek?Mert beszélni vele nem merek mert félek h balhé lenne h ki a hibás és miért..Annyira egyedül maradtam.És csak a barátaimra számithatok..Tényleg én hibáztam ekkorát h igy kell bűnhődnöm?Kérlek segitsetek dönteni hagyjam vagy még 2 év után álljak anyám elébe?Vagy csak is magam ura legyek?Nem tudom.Ugy érzem nincs mit tenni mert nem nekem kéne meg tennem az első lépést de mégsem értem h ő nem érez semmi hiányt?!H mégis mi van a lányával ilyen téren..?!És amikor fáradt a szemem pl.akkor is azt mondja h (legalább is ahogy a mondtataibol kivettem) sexelek és ezért ilyen a szemem, és most meg azzal akifogással jöt h biztos egyik nagyanyámra hasonlitok mert ő volt ilyen..Rossz lánynak tart pedig semmi olyat nem csinálok.Esküszöm.Remélem érthetőn le tudtam irni.Ugy érzem ha beszélgetés is lenne a köv.nap én már nem lennék otthon..És ha megtud valamit abba egyből bele köt.Köszönöm nagyon ha tudtok segiteni és a válaszokat is köszönöm előre!Egy kétségbe esett lány.(18)
2008. jan. 9. 22:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szia!Édesanyádban van a hiba.Szerintem nem korán,s nem is későn veszitetted el s szüzességedet!szépen beszélgess el vele,tedd fel neki a kérdéseidet,mond el a véleményedet,érzéseidet.Nem fordíthat hátat egy ilyen hülyeség miatt!s már 2 éve?Ez borzasztó!Ha meg nem megy a megbeszélés akkor hagyd rá,éld az életed,s inkább a barátnőiddel beszéld meg a dolgaidat,ha már a mutteroddal nem lehet!Ha részben kizár az életéből akkor zárd te is ki őt a te magánéletedből...Én úgy csinálom,aki kizár engem azt kizárom én is!Ez van!Tudom hogy nehéz!Sok sikert s fel a fejjel!
2008. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok szülő esik abba a hibába, hogy -mivel a csemetéje még erősen tőle függ- nem tud mit kezdeni ezzel a "hatalommal". Egyelőre nem tudsz vltoztatni a helyzeteden, de hamarosan eljön az idő, mikor saját döntésből kerülsz kapcsolatba édesanyáddal. Sokan a szülők közül azért erre a 24. órában rájönnek, de van bizony, hogy nem.

Édesanyád nagyon jó úton van afelé, hogy végleg elveszítse a lányát.

Ja, és ha nem akarsz mély beszélgetésbe belemenni, annyit nyugodtan magmondhatsz félvállról, hogy ne foglalkozzon már annyit a te szexuális életeddel, mert az a tiéd.

Fel a fejjel, és kitartás, az önálló felnőtt életed sokkal hosszabb lesz, mint a gyerekkorod. Nekem sem volt felhőtlen gyermekkorom, de ma már nevetek az egészen, rég volt, tán igaz sem volt, és legalább tudom azt, hogy ne neveljem a gyerekemet! :-)

2008. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez durva! És megenyhült már azóta anyukád?
2010. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Akkor te 18 voltál???

Ha igen,akkor te vagy a hibás.

Ha 18 voltál ő,mert 18 után "nem szólhat bele."

2010. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az előző,neked volt NE szólljoon bele!!!Bocsi ha félree érrhető vok de négis

ezt tartom igaznak

2010. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!