Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kerestétek egymást a...

Mennyit kerestétek egymást a pároddal a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
minden nap beszéltetek? sokat?
2011. ápr. 18. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkoriban a párom nem dolgozott én folyamatos munkarendben, 8 órában dolgoztam. Általában ha éjjelre vagy délutánra mentem dolgozni, előtte msneztünk. Délelőttös munkanapokon munka után, olyankor talizni is szoktunk, ha eljött elém kocsival melóhelyre. Pihenőnapokon szoktunk többet együtt lenni, egymásnál aludni.

Most már november óta ugyanott dolgozunk, ugyanabban a műszakban.

22L

2011. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elejétől fogva rengeteget.

Nyár volt amikor megismerkedtünk,én koliban laktam és nyárimunkáztam, ő otthon és volt ideje bőven.

15 km volt köztünk,találkoztunk naponta,de reggel ébredéskor is sms,meg a nap azon részében is amikor nem együtt voltunk.mai napig csodálkozom hogy ez nem szűnt meg,együtt lakunk 2 éve,de most is napközben email,sms,netesképeslap,mint a tinik.


De előtte volt pár rövidebb kapcsolatom,egy sem volt ennyire intenziv,ha én nem keresem akkor simán nem keresett volna 1 hétig,meg volt aki megelégedett a hétvégi talikkal...

én meg igényeltem a heti többet


de már megvan az igazio,aki ebből a szempontból is tökéletes


de mindenki más,van aki nem igényli h egymás nyakán lógjanak

2011. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
elején még smsezgettünk, aztán megbeszéltünk, hogy nem megy nekünk a mindenféle "cuki" sms írás, és csak a legszükségesebb esetben hívtuk/hívjuk fel egymást...mondjuk minden nap találkozunk és este megbeszélünk mindent. napközben meg csinálja mindenki a dolgát..... én spec megőrülnék (és ő is), ha 5 percenként minden kis dologér felhívnánk egymást. az email meg kilőve mert nincs számítógépe és azt sem tudja, hogy hogy működik :D 23L
2011. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csak szükség esetén


Egyébként g-talk, vagy személyesen.

2011. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naponta. Az első hetekben még volt, hogy nem olyan sokat beszélgettünk minden nap, volt, hogy csak pár szót, máskor többet, de azért kerestük egymást. Kb. egy hónap múlva meg már nem hogy beszélgettünk, hanem a hét legtöbb napját együtt is töltöttük.
2011. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi három év együttélés után is naponta hívjuk egymást.
2011. ápr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naponta több órát beszéltünk telefonon (céges volt, korlátlan használattal). Azóta a férjem már, és a mai napig többször felhív naponta.
2011. ápr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteget. Nekem az elején furcsa is volt, hogy folyton együtt vagyunk az összes szabadidőnkben.
2011. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!