Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztetek, amikor megtalál...

Mit éreztetek, amikor megtaláltátok az "Igazit", a Társatokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldogsàgot, biztonsàgot, hàlàt.
2011. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
megnyugvást, szerelmet, boldogságot
2011. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először találkoztunk meglepődtem, és nem tudtam ki lehet ő nekem. Ezen gondolkodtam.
2011. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen nagy boldogságot, megnyugvást, biztonságot.
2011. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen bejött három új kollega bemutatkozni. Mondom az egyikre magamban: Jesszus, ő lesz a férjem! :-) Mint egy villámcsapás, futott át a gondolat. Anyám nem hitte el, még aznap rohantam haza a hírrel, hogy van egy pasi, sztem. ő lesz a férjem. Négy évvel később az esküvőn mindenkit ezzel traktált...
2011. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy hazaértem. Hogy nem kell tovább keresnem.

De ez is csak illúzió volt, mert ő nem érezte ezt se akkor se most. Együtt vagyunk, de számomra ez már csak kínszenvedés. Amolyan egyoldalú szerelem, amiben én vagyok az aki szeret.

2011. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy barátjával jártam, aki bemutatta nekem. Egyből megvolt a közös hullámhossz, bár azzal a baráttal még 1 évig együtt voltunk. De közben )az akkor még leendő) férjemmel sokat találkoztunk baráti alapon, túrázni mentünk ketten, sok programot csináltunk. És akkor is éreztem, hogy örültem, mikor az akkori barátom nem ért rá. Nem csaltam meg vele, hanem szakítottam, mikor már éreztem, én fülig szerelmes vagyok, csak nem belé. Még úgy 1 évig nem volt köztünk semmi, csak barátok voltunk, de idővel kialakult egy fantasztikus kapcsolat ami több éve olyan, mint amilyet soha nem éltem át, és tavaly volt az esküvőnk:) 29/n
2011. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam a jelenlegi barátommal, hogy megláttam, és teljesen elolvadtam, rögtön első látásra beleszerettem. Tipikus rózsaszín köd, pár hónapig se enni, se aludni nem tudtam rendesen...Ennek lassan 4 éve, de még mindig ki tudja hozni belőlem, azt a bizsergető érzést a gyomromban :-))
2011. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi ezen az oldalon ismerkedtünk meg. Igaz, nem évekkel ezelőtt, hanem valamivel több, mint fél éve.

Sokan irkáltak rám, ilyen-olyan szöveggel, amikre nem is válaszoltam. Egyszer csak írt Ő és valahogy pár sorral kiérdemelte azt, hogy válaszoljak neki.

Felvettük egymást msn-re, nagyon jól el tudtunk beszélgetni, hamarosan képcsere is megtörtént. Egy olyan képet küldött, ami aranyos volt, de nem olyan helyes, mint a valóságban. Következtek az átbeszélgetett nappalok és éjszakák, majd találkozó.

Nem jött a hűűűde érzés, de az együtt töltött nap után azt éreztem, hogy nem akarok már mást. A második randinkon kicsit megbántottam őt és mikor belepillantottam a szomorú szemeibe, tudtam, hogy végem, soha nem akarom megbántani és kell nekem.

A harmadik randin pedig kimondtuk, hogy egy pár vagyunk.

2011. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pàrizsban voltam egy hétre, karàcsonyi ajàndék volt... Depressziòs korszakomnak ez vetett véget. Volt egy hely és egy ott eltôltôtt òra, ahol ùgy éreztem engem valami visszavàr... Rà majd egy évre visszakerûltem Fr.o.-ba ôsztôndìjjal és azalatt megismertem a vôlegényem, aki akkor Pàrizsban ugyanott ugyanabban az òràban ott volt.. Azonos fotòink vannak... Idàig hajtott a sors miatta... Mit éreztem mikor meglàttam? Remegtem, zavarba jôttem és TUDTAM, hogy ô az..
2011. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!