Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? A helyzet nem...

Mit gondoltok? A helyzet nem egyszerű.

Figyelt kérdés

van egy srác, akinek van barátnője. de megismerkedik egy másik lánnyal, akivel hamar összebarátkozik, és lassan elkezd többet érezni iránta, mint barátság. A lány is viszonozza az érzelmeit, de nem lesz köztük semmi, mert ugye a fiúnak barátnője van. Aztán a srác azt mondja a lánynak, hogy a barátnője szakított vele, ezért összejönnek. Kis idő múlva kiderül, hogy ez nem volt igaz, tehát a srác 2 lánnyal járt egyszerre. Mindkét lány szakít vele, de pár nap múlva a régi barátnője megbocsájt neki és azóta is együtt vannak. Az új lánynak nincs is baja ezzel, csak annyi hogy a barátnő nyíltan utálja és próbálja lejáratni. Pedig erre ugye nincs oka, mert a lány abban a tudatban volt, hogy a srác nem jár senkivel. Szerintetek is gáz a drága barátnő viselkedése?

Bocsi ha hosszú lett!

16L


2010. nov. 5. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet érteni a barátnőt is. én sem kedvelném ezek után a másik csajt, mégha talán nem is hibás..
2010. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg érthető, mert nem biztos, hogy tudja , mit hazudott a lánynak a srác.

A lány beszéljen valahogy a "barátnővel". Én ezt tanácsolom...

2010. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De beszéltek, a lány felhívta a barátnőt, amikor kiderült a dolog és megbeszélték. De a barátnő nem mesélheti úgy a dolgot, ahogy valójában volt ( mármint hogy a srác a köcs/**ög) mert akkor őt néznék hülyének, hogy kibékült vele.. Sokkal egyszerűbb a lányt "pasilopó kur**vának" beállítani..
2010. nov. 5. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, te vagy az új lány...

Ne foglalkozz velük. Még ha tudtad volna, hogy van nője, akkor sem neked kéne szégyellni magad, hiszen nem te kényszerítetted a fiút, hogy csalja meg a barátnőjét.

2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez van. belemásztál egy másik kapcsolatba (mégha tudtodon kívül is) ezek után jobb ha nem csinálsz semmit és nem foglalkozol velük.
2010. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele mit csinálni, a gyerekek ilyenek, jó esetben kinövik.
2010. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
*Pont itt a lényeg. Hogy teljesen hidegen hagyott a dolog, mindaddig, amíg a lány el nem kezdett fújni rám. A srác már persze bocsánatot kért, és tényleg sikerülne elfelejteni ezt az egészet, ha a drága barátnő nem próbálna provokálni. (Nehéz lenne nem észrevenni mert egy iskolába járunka lánnyal.) Az benne a szép, hogy nekem semmi problémám nem volt a csajjal, sőt, jobban sajnáltam, mint saját magamat, ezért is hívtam fel, órákat beszéltünk erről, és megbeszéltük, hogy ebből tényleg ne legyen kavarodás, és ő is próbált normálisan viselkedni, de mostanában pár barátnőjével már kezdenek idegesíteni. Gondolkodtam rajta, hogy beszélek vele, hátha én értem félre, de amikor erről megkérdeztem a srácot, azt mondta hogy szerinte nem lenne érdemes, mert annyira utál, hogy ha már megszólítanám, képes lenne megtépni. Ezen kiakadtam. Mármint nem azon, hogy tartanék tőle, csak nem tetszik ez a hozzáállás. Inkább észre sem veszem.. hátha attól idegesebb lesz, vagy megunja..
2010. nov. 5. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a pasi azért mondja ezt mert fél,hogy lelepleződne a kis hazugsága.Mondjuk biztos bebeszélte a csajának,hogy nem Ő a hibás hanem Te:S

Így jobb lenne ha felhívnád a lányt..Ja és nem tudom mért beszélsz még egyálltalán azzal a szemét pasival.

2010. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
bocsánat, de én nem értek eggyet azzal, hogy ő belemászott egy másik kapcsolatba. a srác úgy álította be magát, hogy nincsen barátnöje, mert szakítottak. szóval, ez nem azt jelenti feltétlenül hogy "belemászott". Szerintem a "barátnönek" semmi oka nincs arra hogy kikészítse a másik lányt, egszerűen csak féltékeny, hogy a pasija félrelépett, és tudja hogy neki ez a csaj is bejön, és próbálja a fiú elött lejáratni.
2010. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ebben a helyzetben voltam! Állandóan szekált, olyan volt, mint egy ocsmány pióca. Amikor elkezdtem járni egy új sráccal, akkor meg még jobban kavarta a sz.rt. Amikor meg beszélni akartam vele állandóan a hülye pasija mellett állt ki, eszméletlenül idegesített. De aztán nagyot koppant amikor kiderült, hogy a pasijának rajta kívül van még pár barátnője. Azóta nem szól hozzám.

De nincsenek olyan barátaid, akik visszaszólnak neki vagy valami?

2010. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!