Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? A helyzet nem...

Mit gondoltok? A helyzet nem egyszerű.

Figyelt kérdés

van egy srác, akinek van barátnője. de megismerkedik egy másik lánnyal, akivel hamar összebarátkozik, és lassan elkezd többet érezni iránta, mint barátság. A lány is viszonozza az érzelmeit, de nem lesz köztük semmi, mert ugye a fiúnak barátnője van. Aztán a srác azt mondja a lánynak, hogy a barátnője szakított vele, ezért összejönnek. Kis idő múlva kiderül, hogy ez nem volt igaz, tehát a srác 2 lánnyal járt egyszerre. Mindkét lány szakít vele, de pár nap múlva a régi barátnője megbocsájt neki és azóta is együtt vannak. Az új lánynak nincs is baja ezzel, csak annyi hogy a barátnő nyíltan utálja és próbálja lejáratni. Pedig erre ugye nincs oka, mert a lány abban a tudatban volt, hogy a srác nem jár senkivel. Szerintetek is gáz a drága barátnő viselkedése?

Bocsi ha hosszú lett!

16L


2010. nov. 5. 17:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De. A barátaim, akik tudnak róla, idegesebbek mint én... elég nyugodt tipus vagyok:) főleg a legjobb barátnőm, őt már vissza kell fogni, mert simán beszólna neki. Csak én nem szeretnék megint kavarodást. Megpróbálok beszélni vele, ha bunkón reagál, akkor én is azt teszem majd. Igazából azért tettem ki a kérdést, hogy tudjam, nem csak én reagálom túl a dolgot, és tényleg nem én vagyok ebben a helyzetben a hibás.. Sőt, egyesek szerint túl kedves vagyok (pld: hogy beszélek a sráccal msn-en..)
2010. nov. 5. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!