Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem személy kiválasztás...

Szerintem személy kiválasztás van a gyerekek között. Más hogy gondolja?

Figyelt kérdés

Van 4 fiú

-23éves

-20

-18

-13


A legnagyobbnak építettek egy kisházat,állandóan csavarog, jön megy.Nem dolgozik.


A 20évesnek vettek autót, az szerencsejátékozik, többször került csávába, volt hogy osztálypénzt nem adott be elgépezte, volt már hogy az autót is odaadta zálogba az szülei kiváltották.Ő egyetemista.


A 18évesnek nincs semmije,volt autója csak eladták tőle.Róla igazán nincs is mit mondanom.Nem jár bulizni, nem gengszterkedik.Ő középiskolába jár.Otthon ő dolgozik a legtöbbet


a legkisebb fiú, még általánosba jár.volt egy motorja de azt is eladta az apja, nincs semmije csak számítógépe.


Egyébként a 18éves fiú alig csinálhat valamit, bulizni nem jár, esetleg csak néha számítógépezne de a legkisebb azt sem nagyon engedi.


Szerintetek ez nem személykiválasztás???


2010. nov. 6. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Mit értesz személykiválasztás alatt?
2010. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó szülők lehetnek, de van benne valami! Hiába van 4 fiú... hiába nem egy idősek, ha valamit kap az egyik, akkor a másik is kapjon valamit. Nem pont azt, de hasonlót. Az, hogy lakást kap és nem dolgozik, autója van és szerencsejátékozik, nem jár sehova mégsem kap semmit, a legkissebbnek meg gépe van...

Szerintem valószínű. Vagy akik otthon vannak 2 fiú azokat jobban meg lehet kötni... talán ezért...

2010. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a legnagyobb van külön vagyis a szomszéd udvarban lakik de a szülőknél eszik.
2010. nov. 6. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a család nevetséges. ne is haragudj nemtudom kik ezek vagy honnan ismered őket de a szülőket szemközt kéne köpni körülbelül ennyit érdemelnek.
2010. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet.Ez egy "ahogy esik úgy puffan" típusú család.Következetlen,sőt még a figyelem teljes hiánya is látszik a leírásodból.Olyan mintha céllövöldében lőtték volna a gyerekeket,és semmi közük sem lenne egymáshoz.:)

Mi is négyen vagyunk (igaz lányok),de totál egyforma nevelést kaptunk...én ezt a "családi rendszert" sehogy sem értem.

Nem "személykiválasztás" ez inkább a szülők részéről következetlenség,és alkalmatlanság szerintem...


35/n

2010. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igy van. Alkalmatlanok a gyereknevelesre.
2010. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!