Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a fiad elhozná...

Mit szólnál, ha a fiad elhozná bemutatni az új barátnőjét és közölnék, hogy a lány terhes? Nagykorú a fiam és dolgozik.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 09:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Ha ők is örülnek, akkor én is örülnék neki.
2010. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem szólnék bele. A fiad és a barátnője eldöntik mit kezdenek a helyzettel. azért egy összeülős családi gyűlés nem lenne baj.
2010. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Tuti sokkot kapnék.
2010. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ: mennyi idős a fiad, a lány. Milyen körülmények között élnek? stb. Mennyi ideje vannak együtt?

De még a legideálisabb felállásban is meglepődnék.

2010. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Húúh! Ez így elsőre elég meredek.. Az összeülős családi beszélgetés jó ötlet, de ha boldogok, és szeretnék a babát, akkor támogassátok őket mindenképp! De ha a lány még fiatal, akkor azért érdemes az esélyeket latolgatni szerintem!


23L

2010. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Sikítanék, aztán elájulnék:)
2010. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A lány 3o fölötti, a fiam huszonéves és pár hónapja vannak együtt, a lány is dolgozik. Meg tudnak élni önállóan. Csak hár mégis kicsit sokkoló a helyzet, ahogy itt más is írta..
2010. nov. 9. 09:43
 8/28 anonim ***** válasza:
64%

Ez az élet rendje. A gyerekek kirepülnek, aztán családot alapítanak.

De értem a kérdés lényegét: bemutatja és máris közlik, hogy terhes... neked biztos, hogy sok(k), de ha ők örülnek, örülj te is!

Hidd el, hosszabb kapcsolatnál is előfordulhat, hogy rosszra fordul minden, és a "spontán" dolgok is sülhetnek el jól.

2010. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Nézd hosszútávú együttjárás esetén is esély van a különválásra. És rövidtávú ismerkedés után pedig esély van az örök együttmaradásra. Mondjuk nem ugranék a plafonig, de ha látod, ők boldogok, és jön a baba, mindenképp támogatni kell őket. A fiad nagykorú és dolgozik, tehát önálló ember,önálló élettel. Szeresd őket,
2010. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

9:36 nagyon aranyos :)


Én is meglepődnék, de próbálnám leplezni. Végül is, ha már nagykorúak, van hová és mire bevállalniuk egymást és a babát, akkor miért ne? Persze senki sem ilyennek álmodja meg a nagy bejelentést, de azért így sem rossz :)

2010. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!