Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a fiad elhozná...

Mit szólnál, ha a fiad elhozná bemutatni az új barátnőjét és közölnék, hogy a lány terhes? Nagykorú a fiam és dolgozik.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 09:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
így értem. sokkoló, de megemészthető :)
2010. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hát persze, lehet, h őket egymásnak teremtette a sors, csak hát az ember általában előbb ismeri meg a menyét, mint az unokáját. Persze, nyilván támogatom őket, csak kicsit féltem a fiamat.
2010. nov. 9. 09:54
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező hány évesek a fiatalok, és mióta ismeri a fiad azt a lányt?
2010. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
én is félteném, de nem tehetsz mást, mint megpróbálod elfogadni ezt a tényt és bízni a legjobbakban.
2010. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%
Írtad, hogy a lány 30 fölötti, a fiad huszonéves. Esetleg az is zavar, hogy van köztük 4-6 év a lány javára? Vagy úgy érzed, hogy "behálozták" a fiadat? És fiúval tudsz négyszemközt beszélgetni, hogy milyen mély az érzelme a lány után? (Fiam is van, lányom is van, tehát nem lehet elfogult egyik irányba sem!)
2010. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
10:14 engem mindez nem zavarna, de annál inkább a pár hónapos ismeretség miatt aggódnék.
2010. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
27 a fiam, 34 a lány és azt hiszem, 4 hónapja vannak együtt, albérletben élnek, de gyűjtenek lakásra.
2010. nov. 9. 10:17
 18/28 anonim ***** válasza:
67%
a lányt értem, hiszen ketyeg az idő, főleg ha tesót is szeretnének. kívánom, hogy minden jól alakuljon és 5-10 év múlva is együtt legyenek, te meg élvezhesd a nagymamaság örömeit.
2010. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
1o:14 Igen, egy kicsit ez is benne van.
2010. nov. 9. 10:21
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, apukám 26, anyukám 32 volt (elvált, egy kislánnyal!), amikor megismerkedtek. Szerelem volt első látásra, aztán hamar én is megérkeztem. Mindez a hatvanas évek végén, sokkal szigorúbb erkölcsi elvárások mellett. A szüleim a halálukig együtt maradtak, őszinte, mély szerelemben. Reméljük, hogy a fiadék is ilyen boldogságban együtt fognak maradni. Persze, erre nincs garancia, de akkor sem lenne, ha már 2-3-4 éve ismernék egymást. Ülj le négyszemközt a fiaddal és beszélgess vele őszintén az érzéseiről, terveiről, akarták-e a babát, vagy becsúszott, biztosan örül-e, stb. Ha elég bizalmas a kapcsolatotok, mindent el fog neked mondani, akkor könnyebben tudsz tanácsot adni neki.
2010. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!