Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég gyors voltam? Tegnap...

Elég gyors voltam? Tegnap megvettem és becsomagoltam az összes karácsonyi ajándékot, szám szerint hetet.

Figyelt kérdés

Már csak kettőt fogok még egy kicsit kiegészíteni ezzel-azzal. Hirtelen ötlet volt, tescoék akcióznak, és szinte fillérekért olyan szép dolgokat kaptam, hogy vétek lett volna otthagyni.

Más is van, aki ilyen korán kész van az ajándékokkal?


(ne gondoljatok nagy dolgokra, csak apróságok, mert szerény a költségvetés)


2010. nov. 9. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most azért írtál ide, hogy eldicsekedj? Bár ez nem hiszem, hogy versenyfutás és minél előbb túl kell lenni rajta. Kényszerből. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki kényelmes és ahogy tetszik neki.
2010. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És miket vettél? Nekem sajnos semmi ötletem nincs :S
2010. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyors voltál. Csak el ne felejtsd karácsonyig, hogy hová rejtetted az ajándékokat. :)


Nekem szerencsére nincs ilyen "gondom", nem kell ajándékot vennem senkinek.

2010. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!