Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándéktippek?

Karácsonyi ajándéktippek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és idén újra szeretnék valami személyesebbet adni családom tagjainak, amit saját kézzel csinálok. Eddig volt gyufaház, saját magam által csinált naptár, fényképek, idézeteskönyv, keresztszemes párnák/képek.

Akiknek kellene ötlet:

Édesapám: 55 éves, nyugdíjas, ha nincs munka, akkor is keres valamit, amivel lekötheti magát. Nincsenek hobbijai, tényleg egész nap a házkörüli dolgokat csinálgatja, vagy ha már nincs mi, akkor átépít valamit:D


Nővérem: Most született nyáron kisbabája, izgőmozgó, túlpörgött, rózsaszínimádó tanár. Nem szeret annyira olvasni, legalábbis úgy hobbiból nem szokott egyáltalán.26 éves


Bátyám: Ő Pesten él, tőlünk messze. Ritkán találkozom vele, 28 éves. Mixerként, pultosként dolgozik, koktélok kever, meg ilyenek:D Szinte semmit nem tudok róla, mert filmeket szoktam neki leszedni, hogyha kér, meg segítek a gépjével kapcsolatban, mert nem olyan kocka mint én:D


Párom: velem egyidős, és olyanra gondoltam, hogy először is: egyáltalán lehet ezüst díszkulcsot kapni? Vagy valamilyen díszkulcsot. Mert akkor csinálnék egy oylan kulcstartót. Ja és belegravíroztatnám a kapcsolatunk kezdetét jelentő dátumot:) Ezzel azt szeretném neki mondani, hogy egyetlen kulcs van a szívemhez, az is az övé:)


Szerintetek?


2011. okt. 29. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Készíts ajándékokat mézeskalácsból.

Lehet házikót, vagy süthetsz a tésztából tálat és telerakod mézessel. Vagy akár csak egy szép betlehemi képet is készíthetsz mézeskalácsból.

2011. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jajj egy embert kihagytam:

Édesapám élettársa: (Anyukám meghalt)Ő egy végtelenül kedves, csendes aranyos kis nő, 44 éves. A családjának él, apumért bármit megtenne.


A mézeskaláccsal az a baj, hogy azt látják ha csinálom, meg mindig szénné égetem:S

2011. okt. 29. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
narancslekvár
2011. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit nem korai?
2011. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha mindenkinek kézzel szeretnék valamit csinálni, akkor nem:)
2011. okt. 30. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:

köszi az ötletet, énis kiírom így szerintem a kérdésemhez:D:D

szerintem

Apukádnak valami dekorált szerszámot vagy olyan dolgot vegyél, amit összelehet szerelni, és hasznát is venné a ház körül. vehetsz neki kertészeti könyvet is, szerintem annak is örülne.:)


Nővéred: valami aranyos babacuccokat, játékot, csörgőt stb.:D varrhatsz neki paplant is, vagy köthetsz ruhát, ha van rá időd meg türelmed. :) Ha tanár, akkor lehet valami vicces bögrét, hogy a legjobb tanárnőnek, de lehet ruhát is vagy ékszert, sminket :)


Bátyád: koktélos könyv, filmek, cd-k.. :DD


Párodnak szerintem jó ötlet:)



Apud élettársa: szerintem neki is ékszert, sminket vagy parfümöt :))))

2011. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

apu nem szokott sajnos nagyon kertészkedni, inkább meszel, átépít, aknát csinál:D

Nővéremnek azért nem szeretnék kisbabás dolgokat, mert már viccesen megjegyzi, hogy naaa de most akkor ki kapja, a Hanna vagy ő :D Amúgy meg oiylen tanáros cuccai, bögre meg ezek sajnos már vannak.

Apu barátnőjének, meg eddig ékszert és parfümöt vettem.

Szóval jól beletrafáltál, de nagyon szépen köszönöm ahogy hozzászóltál:)

2011. nov. 1. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:

madebyyou

saját festésű kerámia dolgokat festhetsz

www.madebyyou.hu

2011. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!