Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltátok a tökéletes...

Megtaláltátok a tökéletes pasit, de (. )?

Figyelt kérdés

Szóval a párom tényleg a tökéletes mintahím. Magas, jól néz ki, okos, megteremtette az egzisztenciáját, biztos állás, kellemes jövedelem.

De...hát a férfiassága igen kicsike. Nagyon! Szóval olyan kb 6cm. Először azt hittem eltévedtem és a heréjét simogatom. :S Nagyon gáz volt. :S És órákig (!!!) bírja, én meg kb 20-30 perc után elfáradok. Ez nagyon kellemetlen.

Másik gondom vele, hogy nagyon gondoskodó. Megfáztam, erre beállított egy rakat kajával (jó zsíros pacallal), hogy jót fog tenni. Hát mondanom sem kell, mindenre vágytam csak zsírosra nem. Persze mosolyogva udvariasan megköszöntem. Tegnap hívott, hogy mit ettem, mondom csak levest, nem kívánok semmi. Válasz: mert ha ennél valamit anyu megfőzi neked. Leesett az állam, hogy van nekem anyám, akivel együtt élek, csak tudunk főzni kettőnkre. Plusz a nagyi is sorozatban hozza a kaját. Na ezt finoman elutasítottam.

Megemlítettem neki, hogy amint kész lesz a lakásom , elkezdem megtervezni a berendezést, meg van egy-két holmim, hogy azoknak hol legyen a helye. Erre a válasz: nem, Te nálam fogsz lakni. Mondom viccesen, hogy ezt Te honnan veszed. Mire a válasz: Ő ezt így gondolja. És ilyen apróságok. Nem engedi, hogy nehezet emeljek, mosogassak, kb. semmit, majd ő megcsinálja. Aranyos, de csak nőből vagyok ez az én dolgom lenne. Ha nála vagyok folyton töm kajával, holott este én már nem eszek főtt ételt, csak délben, de nem érdekli, kiszedi nekem, utána meg bunkóság ott hagyni.

Egyre kellemetlenebb nekem ez a dolog. Nem lángolok érte az igaz, de rettentő kellemesen érzem magam vele, több mint egy barát vagy bátyj, de ezek a dolgok nagyon visszavettek a kezdeti hőből.

Szerintetek mit tegyek?


2010. nov. 10. 16:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Úgy érzem, te egyszerűen nem akarod kellemetlen helyzetbe hozni ezt a srácot. Hát én nem lennék együtt senkivel sem csak azért, mert nem akarom megbántani. Neked is csak egy életed van, éld úgy, ahogy NEKED jó.
2010. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem lángolsz érte, így nincs értelme az egésznek. Az elején még kell a lángolás. A gondoskodás nem baj, de ez már babusgatás, és ez hosszútávon kibírhatatlan, bármennyire jó szándékú is. És a kis farok.. nos hát a 6 centi(gondolom merev állapotban) nem túl sok szexuális kielégülést ígér, anélkül pedig nem létezhet egy kapcsolat sem.
2010. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%
beszélj vele, és ha nem érti meg, akkor hallgass a szívedre, nem az az álompasi aki jól néz ki, meg biztos a jövője, hanem az akit szeretsz, és akkor is szeretni fogsz amikor már öregek és ráncosak lesztek és már nem fogtok szexelni....
2010. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
78%
És lehet hogy ez csak rosszabb lesz! Hány évesek is vagytok? Meg merevedve 6 cm?
2010. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Ez a férfi a kis méretét a túlgondoskodással akarja bepótolni, kompenzálni. Én is találkoztam az életemben kb. ekkora méretű pasival. Rém aranyos volt, semmi rosszat nem tudok rá mondani, Talán még a szex sem volt rossz vele, de hosszútávon nem tudtam a jövőnkre gondolni. Szerencsére úgy sikerült vele szakítanom, hogy elköltöztünk, így nem kellett túl sokat magyarázkodnom.Nállad alapvető probléma a kis mérete, és ha szexuálisan nincs rendben minden, nem szabad folytatni.
2010. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Mereven 6 centi? :O Ilyenről még nem hallottam... Amúgy a sok gondoskodás szerintem a farka miatt van. Így akar megfogni téged gondolom. Mindenesetre szerintem próbálj kevésbé tökéletes pasit keresni, akinek talán nincs annyi pénze, de legalább élni hagy téged..
2010. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

Na ez a pasi nem tökéletes.:) Na nem mintha bárki az lenne.

Szerintem hagyd ott. Hiába magas, gazdag és jóképű ha te mégis csak a hibát látod benne, és nem vagy szerelmes.(Valószínű én is elgondolkodnék egy 6centis férfiasság látványa után, lehet akármilyen helyes a pasi.)

2010. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy vagyok vele,hogyha egy nő vagy férfi arról panaszkodik,hogy a másiknak milyen kicsi a töke vagy a melle,ott már nem az érzelmekről szól a dolog..Nincs megalázóbb annál,hogy ezeket a testi hibákat mások orrára kötik.(még akkor is ha az illető srác vagy nő nem tud róla)

De adok neked egy tanácsot.Amit ide leírtál,és ami válaszok érkeznek,nos ezt mutasd meg a barátodnak,és utána ha megemésztette amit olvasott,és nem sértődött meg,akkor próbáld elmondani neki,hogy te mit vársz el ebben a kapcsolatban.

Ha két ember őszintén tud beszélgetni egymással,ott a gondok is hamar megoldódnak..

33/N

2010. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom, ez engem kísértetiesen emlékeztet egy pasasra, akivel úgy egy éve találkoztam. Munkaügyben találkoztam vele, átadta a munkát és utána nem volt megállás.. folyamatosan hívogatott, a munkaügyben találkozást első randinak vette, dettó ugyanez a megfázással nálam is, kitalálta, hogy most azonnal mézet küld nekem 220 km-ről és egyfolytában azt kérdezgette, milyen ételt kívánnék, ő hétvégére megfőzi ááááááááááááááá!! Ja és ő meg volt róla győződve 2 nap után, hogy köztünk vibrál valami és tisztára belémzúgott:S:S Mondanom se kell, menekültem hanyatt-homlok ettől a papucstól, szerencsére azóta nem halottam felőle.

Szép gesztus, ha egy férfi gondoskodik a nőről, de ha átmegy ekkora papucsba, azt egyenesen hányingerkeltő.

2010. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, ő 10el idősebb. Mikor kéredeztem, hogy hogy nem nősült még meg, akkor azt válaszolta nem találta meg a megfelelő feleség-anyagot. De bennem igen. Megdöbbentem. :-I

És igen, merev állapotban akkora. Nem vagyok egy sexmániás nő, de azért néha-néha (hetente 4*) igényelném én is. De így...folyton elmegy a kedvem :S

2010. nov. 10. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!