Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltátok a tökéletes...

Megtaláltátok a tökéletes pasit, de (. )?

Figyelt kérdés

Szóval a párom tényleg a tökéletes mintahím. Magas, jól néz ki, okos, megteremtette az egzisztenciáját, biztos állás, kellemes jövedelem.

De...hát a férfiassága igen kicsike. Nagyon! Szóval olyan kb 6cm. Először azt hittem eltévedtem és a heréjét simogatom. :S Nagyon gáz volt. :S És órákig (!!!) bírja, én meg kb 20-30 perc után elfáradok. Ez nagyon kellemetlen.

Másik gondom vele, hogy nagyon gondoskodó. Megfáztam, erre beállított egy rakat kajával (jó zsíros pacallal), hogy jót fog tenni. Hát mondanom sem kell, mindenre vágytam csak zsírosra nem. Persze mosolyogva udvariasan megköszöntem. Tegnap hívott, hogy mit ettem, mondom csak levest, nem kívánok semmi. Válasz: mert ha ennél valamit anyu megfőzi neked. Leesett az állam, hogy van nekem anyám, akivel együtt élek, csak tudunk főzni kettőnkre. Plusz a nagyi is sorozatban hozza a kaját. Na ezt finoman elutasítottam.

Megemlítettem neki, hogy amint kész lesz a lakásom , elkezdem megtervezni a berendezést, meg van egy-két holmim, hogy azoknak hol legyen a helye. Erre a válasz: nem, Te nálam fogsz lakni. Mondom viccesen, hogy ezt Te honnan veszed. Mire a válasz: Ő ezt így gondolja. És ilyen apróságok. Nem engedi, hogy nehezet emeljek, mosogassak, kb. semmit, majd ő megcsinálja. Aranyos, de csak nőből vagyok ez az én dolgom lenne. Ha nála vagyok folyton töm kajával, holott este én már nem eszek főtt ételt, csak délben, de nem érdekli, kiszedi nekem, utána meg bunkóság ott hagyni.

Egyre kellemetlenebb nekem ez a dolog. Nem lángolok érte az igaz, de rettentő kellemesen érzem magam vele, több mint egy barát vagy bátyj, de ezek a dolgok nagyon visszavettek a kezdeti hőből.

Szerintetek mit tegyek?


2010. nov. 10. 16:43
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Kedves 33/N!

Oké, hogy nem rendes dolog ezt leírni, de ha meg a barátaimmal vagy az anyámmal (akivel nagyon szuper a kapcsolatom) beszélem meg, az milyen dolog. Elég nyílt helyen dolgozik, olyan kellemetlen lenne ha az emberek találkoznak vele, és ez a dolog lebeg a szemük előtt. :S

MEgbeszélni? Nem lehet. Egész nyáron dolgoztam, most sikerült elutaznom 1 hétre pihenni ahol megfáztam. Erre azzal fogadott, hogy nem vigyáztam magamra, mert túlhevültem a szaunában. Mikor mondtam, hogy de megérte, hisz számomra egy hatalmas élmény volt, leoltott, hogy buta vagyok, az én egészségi állapotommal ne csináljak ilyet.

2010. nov. 10. 17:09
 12/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, 17:05 vagyok, még a kora is stimmel, csak annyit árulj el, hogy mi a kereszt vagy vezetéknevének a kezdőbetűje?
2010. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Vezeték: V.
2010. nov. 10. 17:13
 14/38 anonim ***** válasza:
87%

Te nem szereted ezt a pasit, nagyon aranyos és kedves, de ez kevés egy kapcsolathoz.

Nekem is volt hasonló kapcsolatom, ahol a paraméterek stimmeltek de azon kívül semmi.

Szerintem nem kéne erőltetni, ez már nem fog változni benned jó irányba. Keress egy másikat és hagyd, hogy ő is megtalálja az igaziját.

2010. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
Hát ez tűzforró portéka az biztos:) Nekem is van egy ilyen papucs haverom és egy nő nem marad mellete! Idáig sejtettem hogy ezért nem, de most már biztos is vagyok ebben.
2010. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
56%
szerintem is hagyd ott... papucs, nem is szereted, az ágyban sem jó, akkor mi értelme együtt lennetek?
2010. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Udvariasságból ne fogadd el, amit rád erőltet. Légy bunkó és állj fel az asztaltól.
2010. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Sajnos neveltetésem nem engedi meg, hogy felálljak. :(
2010. nov. 10. 17:47
 19/38 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, de unod a pasid, az abajgatásától hülyét kapsz, röhejesen kicsi a farka és még papucs is. Mi a jó francot keresel még mellette? Nem engedi meg a neveltetésed, hogy kidobd? Mert az sokkal tisztességesebb, hogy itt kiteregeted a dolgait ugye?
2010. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

tökéletes pasi?

azért mert magas,jóképű,meg van pénze?

nah,ha nekem ezek lennének a tökéletes pasi követelményei,lőjetek le...


egy pasi attól tökéletes,mert megvan az összhang MINDENBEN...

nálatok miben van meg az összhang? mert se szex,se jövöbeli célok,se gondolkodámód nem egyezik...

akkor mi jó vele

szakits,minél hamarabb

2010. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!