Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltátok a tökéletes...

Megtaláltátok a tökéletes pasit, de (. )?

Figyelt kérdés

Szóval a párom tényleg a tökéletes mintahím. Magas, jól néz ki, okos, megteremtette az egzisztenciáját, biztos állás, kellemes jövedelem.

De...hát a férfiassága igen kicsike. Nagyon! Szóval olyan kb 6cm. Először azt hittem eltévedtem és a heréjét simogatom. :S Nagyon gáz volt. :S És órákig (!!!) bírja, én meg kb 20-30 perc után elfáradok. Ez nagyon kellemetlen.

Másik gondom vele, hogy nagyon gondoskodó. Megfáztam, erre beállított egy rakat kajával (jó zsíros pacallal), hogy jót fog tenni. Hát mondanom sem kell, mindenre vágytam csak zsírosra nem. Persze mosolyogva udvariasan megköszöntem. Tegnap hívott, hogy mit ettem, mondom csak levest, nem kívánok semmi. Válasz: mert ha ennél valamit anyu megfőzi neked. Leesett az állam, hogy van nekem anyám, akivel együtt élek, csak tudunk főzni kettőnkre. Plusz a nagyi is sorozatban hozza a kaját. Na ezt finoman elutasítottam.

Megemlítettem neki, hogy amint kész lesz a lakásom , elkezdem megtervezni a berendezést, meg van egy-két holmim, hogy azoknak hol legyen a helye. Erre a válasz: nem, Te nálam fogsz lakni. Mondom viccesen, hogy ezt Te honnan veszed. Mire a válasz: Ő ezt így gondolja. És ilyen apróságok. Nem engedi, hogy nehezet emeljek, mosogassak, kb. semmit, majd ő megcsinálja. Aranyos, de csak nőből vagyok ez az én dolgom lenne. Ha nála vagyok folyton töm kajával, holott este én már nem eszek főtt ételt, csak délben, de nem érdekli, kiszedi nekem, utána meg bunkóság ott hagyni.

Egyre kellemetlenebb nekem ez a dolog. Nem lángolok érte az igaz, de rettentő kellemesen érzem magam vele, több mint egy barát vagy bátyj, de ezek a dolgok nagyon visszavettek a kezdeti hőből.

Szerintetek mit tegyek?


2010. nov. 10. 16:43
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Én ugyanolyan vagyok, mint Te. Csak nyelem a hülyeségeket, és nem tudok bunkó lenni, pl. felállni az asztaltól ha kiszedte nekem a kaját. És az a durva, hogy nekem is volt ilyen barátom. 2 hét után amikor én költöztem, úgy gondolta hogy ő is cuccol hozzám. Ha elkezdtem valami kaját csinálni, nem engedett főzni, meg amiket te is felsoroltál... Szörnyű volt. És mikor költözés előtt elmesélte hogy fogja berendezni az ÉN lakásom, na akkor elszakadt a cérna... Szerintem próbálj meg beszélni vele, hogy ne legyen ennyire gondoskodó. Csak nekem az a tapasztalatom, hogy nem tudják megérteni... :S
2010. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés, megjelölöm.
2010. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Nos kedves 19:08, szerintem ma baromi bal lábbal ébredtél. ;-) Nehogy már egy szövegből vond le, hogy én milyen vagyok az életben oké? Ennyi erővel én is véleményezhetnélek az írásod alapján, ám mégsem teszem, mert nem ismerelek.

19:11: nem vagyok ekkora tuskó, szerintem baromi rossz tapasztalataid vannak, de ne általánosíts, kérlek.

18:52: az imponált, hogy egy szinten vagyunk. Egyetemre járok ( ő már végzett) dolgozok-dolgozik, szeretünk kirándulni, mindkettőnk hobbija ugyanaz, ami elég sok beszélni valót adott.

2010. nov. 10. 20:27
 34/38 A kérdező kommentje:

Node kedves segítő és kevésbé segítő (bal lábbal felkelő vagy ritka morcos válaszolók.

Felhívtam, hogy lenne- e kedve átjönni egy kicsit beszélgetni, amire természetesen igent mondott (nem nehéz 10 percre lakunk egymástól. Azért nem én mentem mert mint írtam, meg vagyok fázva.)

Egész jót beszélgettünk, amikor eljutottunk addig a pontig, hogy be akarom fejezni a tanulmányaimat, és nem kívánok dr.-á válni (amit ő szeretne). Amire felháborodott, hogy márpedig nekem tanulnom kell, mert az olyan jól hangzik. Végül megmondtam neki, finoman (nem bunkóan 23 F :) ), mikor a gyerekekre terelődött a szó, hogy egyenlőre én nem tervezem, hanem majd csak a 20as éveim végén, 30as elején. Erre kijelentette, hogy márpedig ő addig nem fog várni, és el kell, hogy gondolkodjon a kapcsoltunkon. Szóval mint a leírásból láthatjátok, nem perzselt nála sem a láng, csak talált egy "bérkancát" aki meg nem állt kötélnek.

Egy darabig győzködött, hogy jó anya leszek, stb, de felhoztam a barátnőm példáját, aki nincs egy éve, hogy szült, és szegénykém mennyire kiszorult a társaságból. (Mielőtt a fiatal kismamák leszídnának, gondoljatok bele, hogy amíg mi barátok este összeülünk dumálni akár éjfélig, addig a barátnőm nem teheti mert siet haza. Akarva-akaratlanul, de már nem tartozik közénk.)

Szóval a pasit nagyon nem vágta földhöz a dolog. Megbeszéltük, hogy alszunk még egyet rá, de nagy jövőt nem jósolok a dolognak. A véleményem a gyerekekről-családról nem fog változni, neki pedig ez a fontos, megteremteni bárkivel. Én valakinek nem a bárkije akarok lenni, hanem az egyetlene. :)

Szóval egyikünk se sérült meg, nem hulltak könnyek, teljesen normális emberi hangon megbeszéltük és barátokként váltunk el.

És kedves kételkedők! Nem fogok sodródni, van amikor tudok a sarkamra állni, főleg ha felspanolom magam! :)

2010. nov. 10. 20:37
 35/38 anonim ***** válasza:
9%

Még szaporodni is akar az evolúciós zsákutca génkészletével.

Menekülj!

2010. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Csajszi, menekülj!!!

Ez a pasi megakar téged fogni:O

2010. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
56%

itt hol a tökéletes pasi?

a tökéletes pasi az, akitől megremegsz, akiért rajongsz, akit csodálsz. te nem a tökéletes pasit találtad meg, hanem valami nyomorultat, aki társadalmilag elfogadott visszaverőfelülettel (test) rendelkezik, amúgy meg olyan mint a púp a hátadon, akit lesajnálsz.


nagyon gyáva vagy, de azért gondolj néha bele, hogy nincs többszáz éved, és az élet nagyon gyorsan lepereg ahhoz, hogy egy helyben szerencsétlenkej egy balfékkel, aki iránt semmit nem érzel. majd vénasszony korodra rájössz, hogy mennyi mindent elrontottál, és akkor már nem fogod tudni visszacsinálni, csak boldogtalanul nézed a szerelmes fiatal párokat, hogy te is lehettél volna ilyen boldog, ha nem lettél volna gyáva. a boldogságod a te kezedben van, ha erre nem jössz rá, akkor így jártál. senki nem fog gondoskodni a te boldogságodról.

2010. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, most látom az utolsó kommentedet, kérdező.


visszavonom, ÜGYES VOLTÁL, ÍGY TOVÁBB! :)

kiderült végül, hogy szerencsétlen nyomorult nem azért gáz mert a mérete 6 centi, hanem mert ilyen szinten tárgyiasított téged, undorító ahogy be akart téged fogni :( broáf... hányinger.

2010. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!