Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok ha most meg már...

Bunkó vagyok ha most meg már én akarom a házassági szerződést h irjuk alá?

Figyelt kérdés

Eddig anyósóm eröltette nagyon h irjam alá,h a fiát ne tudjam kisemmizni miután elválok tőle. Nagyon mondogatta h ilyen meg olyan csalfa vagyok,tuti válás lesz,és a fiának maradjon meg az ami az övé. Nagyon rosszul esett,és a lelendő férjem sem állt 100%-ban mellettem.

Nemrég örököltem egy elég szép pénz(20Millió Ft-ot),meg egy lakást. Miután ezt anyósóm megtudta már nem akarta h aláírjam a házassági szerződést,mert vagyonosabb lettem.

Mikor szóba hoztam a páromnak h mi lenne ha mégis aláírnánk a papírt,azt mondta h eddig nem akartam akkor most minek.


2010. nov. 11. 15:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%

"Mázlista vagy!"


Hogy meghalt egy rokona? Hatalmas öröm lehet.

Nézzünk már tovább az anyagiaknál is.

2010. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%
Tedd be a pénzt a bankba, és ne nyúlj hozzá! Az a tied, ott marad ha esetleg válás lenne, hogy tudj mihez kezdeni. Így nem lesz közös az sem, amit belőle vesztek!
2010. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
Sztem ne menj 3 het mulva ferjhez, mert ebbol tuti valas lesz idovel...ahol mar eskuvo elott ennyire a penz korul forog minden...hihetetlenes es vhol szanalmas is egyben.
2010. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Ne menj hozzá, mondd le az esküvőt, szerintem ez nem jó kapcsolat, és bizos, hogy válás, gyűlölködés lesz a vége.
2010. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
szerintem meg írd alá. mondd meg a férjednek hogy eddig ők féltették a vagyunukat és ezért akarták ezt az egészet most meg már neked is van vagyonod te is így gondolkodsz. egy szavuk sem lehet.
2010. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
Csak sajnálni tudom az olyan embereket, akik ilyen körülmények között házasodnak. A válás elindítása voltaképpen ezzel a szerződéssel kezdődik.
2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan ezen veszekedtek esküvő előtt?? Gondoljátok át. Mármint az esküvőt.
2010. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a házassági szerződés rettentő ésszerű és korrekt dolog. Ez nem jelenti azt, hogy a válásra számítanának, csupán azt, hogy tudják, hogy nem minden kapcsolat tart örökké, és volt már az úgy, hogy a fülig szerelmes pár nagyon csúnyán ment szét. Soha nem lehet tudni..
2010. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%

Ha akkor te nem akartad aláírni, pedig ők jobban álltak...

Akkor ők minek írják alá, ha most már neked is van valamid, vagy tán többed mint nekik volt... EZ nagyon bunkóság és sorolhatnám még mi. Ha ennyi bizalom nincs bennetek egymás iránt akkor kár a házasság is. De ezt elég nehéz felfogni szerelmetes állapotban...

2010. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
53%

A hazassagi szerzodes jo dolog. En mindenkinek ajanlom.


Nagyon lenyeges es ne sajnald erte a penzt " a te sajat ugyveded irja meg"! es azt irjatok ala. Ragaszkodj hozza! Ha idaig eroltettek ez azt jelenti, hogy az anyos uralkodott volna rajtad, ha nem ugy tancoltal volna ahogy o akarja, akkor mehettel volnakisemmizve akar tobb ev hazassag utan is.

Ragaszkodj a hazassagi szerzodeshez, ha nem jarulnak hozza, akkor nem erdemes hazasodnod ezzel a csaladdal.

Az oroklott vagyon x ev utan szinten kozos lesz, ha nincs h.szerzodes. Ebben meg arrol is rendelkezhettek, ha szuletik vagy nem szuletik gyermek es elvaltok, mi az orokos resze a gyermeknek. Mennyi asszonytartas jar neked x ev hazassag utan, ha pl nem dolgoztal csak a haztartasban stb. Ne felejtsd el a haztartas vezetese ugyan olyan munka mint egy adott munkahelyen dolgozni, sot talan meg nehezebb is.

2010. nov. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!