Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok. Anyum...

23 éves lány vagyok. Anyum meghalt 3 éve. Apum, én, bátyám élünk igy együtt. Párommal 1 éve 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk. Gondolkodtunk h kimegyünk külfolde dolgozni, de apuékat nem merem itt hagyni, mit csináljak? Bov. Lent

Figyelt kérdés

Párom dolgozott már kint külfoldon.Most fejeztem be a sulit.

Nehezen találok munkát,ha van az se állandó és ugy vettem észre h apa ez miatt neheztel rám,h itthon ülok mikozben mindenki odavan dolgozni.Nem tehetek róla,h igy alakult.

Pl apa sokszor kérdezek valamit,olyan csunyán tud nézni elofordul van ilyen.Ugy fáj h nem segit,támogatna lelkileg h ne adjam fel mert nincs munkám,nekem is nehéz.23 éves létemmre nem is voltam nagyon külon családtól max 2 hétre.Van aki ennyi évesen már tul van 4 év kolin.Pedig ugy mennék ide oda barátnozni,bulizni persze párommal,de mikor mondom apának h elmentem majd reggel jovok olyan csunyán tud nézni meg"cammog".volt mikor mentem melózni felkelt reggel csak azért h lássa h elmegyek,kozben o meg szabin volt!Kicsit ugy érzem mintha meg lennék kotve.Volt mikor a párommal hajnal 2 kor jottünk haza,nevetgéltünk,jol éreztük magunkat és kikijabál a szobából h halkabban,de orditott.PL oda vagyok barátomnál hétvégét,Hazajovok és kérdezi h mért most jottem meg ilyenek.Látom rajta h ideges,hogy hogy olyan "sokáig"voltam oda.Fiatal vagyok,szeretnék élni,tapasztalni,menni ide oda,dei gy nem lehet.

Próbáltam vele beszélni.Azt mondta h félt meg ilyenek.Én megértem,de ne igy.

bátyámnak ez az állapot megfelel,mert o ugy sem megy nagyon sehova,de én kiváncsi vagyok azé "élet nagy dolgaira".Külfoldre szivesen kimennék a párommal,de kicsit félek mi lesz apáékkal.Ki csinálja meg a házimunkát meg mindent.

Bocsi a hosszértXD


2010. nov. 12. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkalehetőség külföldön, menj. A családdal való kapcsolatodnak is jót tenne a távolság, hátha megtanulnátok megbecsülni egymást.
2010. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, ha van lehetőséged menjetek nyugodtan. Édesapád - korodból ítélve - nem idős ember, hogy ne tudja ellátni magát és a háztartást. Majd megosztják a munkát bátyáddal. Ne aggódj, ha látja apukád, hogy külföldön jobban boldogulsz, annak csak ő is örülni fog. Legalábbis én biztos boldog lennék, ha gyermekeim, még ha külföldön is, de megtalálnák a számításukat. Egy szülőnek örülnie kell gyermeke sikereinek!
2010. nov. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Most te akarod játszani a cseléd szerepét??? Ez nem féltés apukád részéről, hanem látja, hogy felnősz és már nem tud sokáig itthon tartani, ezért néz ferde szemmel.

Ha nem akarod örökké utánuk takaritani a lakást, akkor menj!

Hidd el, ezt itt mindenki meg fogja tudni neked erősiteni: a lakást KÉPES rendbentartani egy férfi is.

Apukád, ha szeretne és féltene, nem igy viselkedne, ebben teljesen biztos vagyok, a szerető féltés egyáltalán nem igy néz ki.

2010. nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van lehetöseged, hogy külföldre menj, akkor hasznald ki. Ilyen legtöbbször egyszer adodik az eletben. Most meg fiatal vagy. Nincs gyerek, igy sokkal könnyebb lesz. Apukad meg fogja erteni, es ha latja majd, hogy boldogulsz, meg örülni is fog. Biztos, hogy szeret teged, es felt, ezert csinalja azt amit csinal, de egyszer el kell tudni szakadni. A hazimunk miatt ne aggodj, hidd el nekem megoldjak:-) En 20 eves voltam amikor elköltöztem otthonrol, anyukam egy hetig nem szolt hozzam mergeben, aztan megbekelt. 22 eves koromban jöttem ki a ferjemmel külföldre, a negy honapos kisfiammal, es azt is el tudtak fogadni.
2010. nov. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Apukád is meg a bátyád is felnött ember és képesek háztartást vezetni - rengeteg férfi van, aki egyedül él és meg tudják az összes azimunkát csinálni.

Te is felnött vagy, menj a barátoddal - ez a bátyádnak is segiteni fog abban, hogy önállósodjon.

2010. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Itt a lényeg a végén:


"Külfoldre szivesen kimennék a párommal,de kicsit félek mi lesz apáékkal.Ki csinálja meg a házimunkát meg mindent."


Ezért akar rajtad uralkodni. Nem félt téged, dehogy! Csak ha elmész megszűnik az ingyen cseléd.

Mert ugye bizonyos pasik szemében a nő=cseléd, akiből hülyét lehet csinálni.

Nyugodtan hagyd csak őket magukra, majd megtanulnak dolgozni!

26.L

2010. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két egészséges felnőttet csak nem fog megenni a kosz.
2010. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!