Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes valakit úgy szeretni...

Érdemes valakit úgy szeretni hogy nem viszonozza? Mondván hogy majd idővel. Hogy lehet valakit elfelejteni végleg? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erdemes.
2010. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mana007 válasza:
46%
Nem érdemes.. ráadásul szánalmas is utána koslatni holott nincs esély. Keress helyette mást. Az mindig beválik;)
2010. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne érdemes? Mi abban a jó?

Ha valaki nem szerelmes beléd nagy valószínűséggel nem is fog. Sajnos ez van, én vártam épp eleget anno hogy változzon a helyzet de csak időpocsékolás volt. Ez sajan így van el kell fogadni. A szerelem kémia, ha nincs meg a vonzódás akkor a fene megette,.

2010. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Hú, előttem szólók, tudjátok-e, mi a szeretet?

Vagy szeretsz valakit, vagy nem. Mérlegelni nem tudod, hogy érdemes-e. Mert a szeretet nem az érdekekről szól. És nem is arról, hogy viszonozza-e az, akit szeretsz. Persze, az az ideális, amikor viszonozzák, de a világ messze van az ideálistól...

Elfelejteni valakit végleg amnéziával lehet. Ami egy betegség. Azt, akit szerettél, nem felejted el. Csökken az érzés, és a fájdalom is idővel. Lenyugszol, túljutsz rajta. Egyre ritkábban jut eszedbe, kevesebbet gondolsz rá. De attól még eszedbe jut, és ha enyhébben is, de sajog a szíved, hogy elveszítetted.

2010. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit minden hibáját elfogadod. a legroszabb ha nem viszonozza...

nemtudom hány éves vagy és hogy ez mennyire komoly.

Elfelejteni valakit lehetetlen.saját tapasztalatból mondom. megpróbálhatod de mivel a multad része nem hiszem h menni fog.

a legkönnyebb a beletörődés.

2010. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen is érdemes. Sőt kell is. Nyugodtan szeresd magadba, vágyakozz utána a lelkednek ez kell. Meg kell ismerned a szerelem a rajongás a fellángolás a tetszés a szeretet formáit. Minden elfojtás károkat okoz. Szeresd nyugodtan ha neked ez jóleső érzés, energiával tölt fel. Csak ne reménykedj, mert az rossz. Egyszer úgy is jön majd valaki más, vagy arra ébredsz hogy már nem is szereted. Igenis kell ez!
2010. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!