Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódjak a lányomért? Tehát...

Aggódjak a lányomért? Tehát az a baj hogy álmába beszél, és az az ijesztő ha kérdezek is válaszol.

Figyelt kérdés
3 hete folyamatosan ez megy, reggel megkérdeztem tőle nem emlékszik semmire, tegnap ott állt az ágyamnál, és zörgött, felébredtem, és ott feküdt a földön, kinyitotta a szemét és vissza ment a szobájába. Másnap nem emlékezett semmire. (17 éves a lányom)Köszönöm a válaszokat.!
2010. nov. 15. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyen velem is volt sokáig, aztán kinőttem. időnként (évente talán kétszer) még mindig előfordul, de nem foglalkozunk vele sokat. 23L
2010. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
75%

Én nem tudok megfelelő magyarázatot... szerintem aggódnod nem kell, de vidd el kivizsgálni a biztonság kedvéért.

Ha gyerekes lennék, mondanám hogy szellem, de ez nem lenne igaz :)

Érte mostanában valami nagyobb lelki vagy fizikai sérülés?

2010. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért elég para. :)
2010. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
foglalkozok vele eleget, nem érte semmi fizikai, sem lelki, van barátja nagyon boldogok...de nagyon félelmetes volt.
2010. nov. 15. 17:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Esetleg alvajáró?
2010. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"tegnap ott állt az ágyamnál, és zörgött, felébredtem, és ott feküdt a földön"


Most feküdt vagy állt?


Mi úgy tanultuk, hogy ez az alvajárás egy fajtája. Az alvajárás nem mindig tényleg járásról szól, hanem álmában való beszédről, cselekvésről.


Nekem is volt ilyen néha, hogy ha hozzám szóltak álmomban, teljesen értelmesen válaszoltam, de reggel semmire nem emlékeztem, de elmúlt. A lányodnál ez súlyosabb, de nem biztos, hogy baj. Én megkérdezném orvostól. De az is lehet, hogy B-vitamin hiánya van, attól is kialakulhatnak alvászavarok.


Egyébként csak azért gondolok ezekre, mert egészségügyi szakközépbe járok, de egy orvos ezt sokkal jobban tudná, hogy mi a baja és mi lehet a megoldás.

2010. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sűrűn előfordul (elő fog fordulni) lehet el kéne menjen pszichológushoz (nem gyógyszer miatt). Tudom, tudom, sokan nem ajánlják, de volt egy koleszos társam, aki minden éjjel járkált és beszélt álmában, a végén dokihoz ment és tudott neki segíteni, nyugodt éjszakái voltak.
2010. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát lehet, hogy megmarad, nem akarlak elkeseríteni :( férjemnél megmaradt :( engem baromira zavar de nem tudok vele mit csinálni. Múltkor ilyet szólt nekem:" azon sem lepödnék meg ha halott német katonát találnának itt." A másik: "3 hetente kell cserélni." kérdezem, mit? "Hát 3 hetente kell frissíteni a szoftvert a telefonon."

5 perccel késöbb felébredt és egyáltalán nem emlékezett, hogy ezt mondta. Meg volt, hogy kijött velem az éjjel a babánknak tápit készíteni, és fogalmam nem volt róla, hogy most mit keres itt...erre sem emlékezett.

Nem tudom ez mitöl van, de szerintem barátkozz a gondolattal, hogy nem biztos, hogy elmúlik :(

Kérlek írj nekem privit ha sikerült valamivel leszoktatni! Köszi elöre is!

2010. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
állt oda lépet hozzám aztán annyit hallottam hogy vissza megyek, én meg kimentem és ott feküdt a földön és aludt.
2010. nov. 15. 17:46
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
én álmomban 1x csipogtam. komolyan XD
2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!