Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódjak a lányomért? Tehát...

Aggódjak a lányomért? Tehát az a baj hogy álmába beszél, és az az ijesztő ha kérdezek is válaszol.

Figyelt kérdés
3 hete folyamatosan ez megy, reggel megkérdeztem tőle nem emlékszik semmire, tegnap ott állt az ágyamnál, és zörgött, felébredtem, és ott feküdt a földön, kinyitotta a szemét és vissza ment a szobájába. Másnap nem emlékezett semmire. (17 éves a lányom)Köszönöm a válaszokat.!
2010. nov. 15. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Nekem is volt régebben egy párszor, de elmúlt. Azért lehet, h az ajtót be kéne zárni éjszakára, és a kulcsot jól eldugni, nehogy elmászkáljon éjszaka.
2010. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz rá, mert az egyik exbarátnőm is ilyen volt. Álmában átment az anyjához, és érthetetlen nyelven kiabált vele, de nem is ez a lényeg. Akkor gondoltam, hogy ez nem túl jó így, amikor mesélte, hogy felkelt, és szét volt szerelve az asztali lámpája úgy, hogy be volt dugva a konnektorba. Nem az anyja csinálta (ők ketten élnek ott csak).
2010. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekem egyszer a dédnagyapám azt mondta : Csak a nácik beszélnek álmukba (nemvicc). SS katona volt .)


Am lehet h pszichésen jön le stressz vagy lelki bánat miatt ! Nekem is volt ilyen de amint megszünt a stressz elmúlt !

2010. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én kikérném erről egy szakorvos segítségét!
2010. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ártana, ha beszélne egy pszichológussal, hátha van vmi mélyebb lelki dolog (stressz, vmi, amin aggodalmaskodik stb.), ami ezt kiváltja. Mondjuk lehet, hogy abból sem lesztek/lesznek sokkal okosabbak... mindenesetre érdemes abban reménykedni, hogy elmúlik. Egy időben én is "alvajártam" (még szerencse, hogy anyáék figyeltek rám, mert majdnnem elmentem otthonról, egyszer meg a szgépkábelekről akartam lefejteni a védőfóliát... meg voltak apróbb poénos dolgok...). Szerencsére nem lett komolyabb bajom, lokopogom...
2010. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jacques de Molay válasza:

Haverom egyszer itt volt nálunk, gépezett. Én tőle 2 méterre, az ágyamban aludtam. Legyen haverom X, az akkori barátnője Y. Felültem az ágyban, csukott szemmel, és a következő beszélgetés folyt le:


Én:Hallod, X?

X:Mondd

Én:Y puncija olyan lehet, mint egy...*közben a kezeimmel tálat formáltam*

X:Egy mi?

Én:Egy...mint egy... amit sütni szoktam

X:mit szoktál sütni?

Én:...csokis MUFF-in... egy csokis MUFFin

utána visszadőltem


Reggel pedig ezt elmeséli nekem a haverom. Alig akartam hinni a fülemnek, bát tudom, hogy néha beszélek álmomban.

2012. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!