Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Nagyon ijesztő, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nem régen vagyunk együtt a párommal. Ma másodszor fordult elő, hogy éjjel arra ébredtem, hogy dobálja magát az ágyban, és rángatja a fülét. Úgy tűnt nem alszik, de erre nem mernék megesküdni. Nagyon megijedtem tőle, mert még sosem láttam ilyet. Szerintetek lelki oka van ennek, vagy valami gáz van vele?
2010. ápr. 20. 06:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Tud róla, hogy te ébren voltál, és láttad mindezt?
2010. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudja.
2010. ápr. 20. 06:54
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel nyilvánulnak meg az egész napi fáradalmak... Nem hiszem h konkrét lelki okokra vezethető vissza. Lehet h mindig igy csinál vagy csak akkor maikor fárasztó napja volt.
2010. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
És nem gondoltál rá, hogy esetleg rákérdezz? De mondjuk csak úgy óvatosan, hogy pl. "Jól aludtál?" vagy ilyesmi, és hátha elmondja.. Szerintem csak rosszat álmodott, vagy ilyesmi, de ha gyakrabban előfordul, lehet, hogy nem ártana valami alvásszakértőhöz, vagy pszichológushoz fordulni, mert gyakran előfordul, hogy az ilyen rossz álmoknak, amik így "felkavarják", valami komoly lelki oka van, amiről esetleg nem szivesen beszél.
2010. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy csak rosszat álmodott.Ha újra elöfordul kérdezzd meg akkor,hogy mi van.
2010. ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
A "Jól aludtál?" kérdést feltettem, tegnap is, ma is. Semmit nem mondott azon kívül, hogy igen, jól. Nem merek rákérdezni, pedig mondom másodszorra fordult elő. Ilyenkor (de csak erre a kis időre) el is fordul , elhúzódik tőlem.
2010. ápr. 20. 07:12
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem mersz rákérdezni?!

Akkor fantasztikus a kapcsolatotok, szuper köztetetek a kommunikáció :S

2010. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Különben ha alszik, álmodik akkor nincs semmi különös abban ha reggel nem emlékszik rá és azt mondja jól aludt
2010. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Azzal nincs, de én inkább érzem úgy hogy ébren van, mint nem. Folyamatosan azon töröm a fejem, hogy hogy mondjam meg neki, hiszen azt sem tudom, hogy tisztában van-e ezzel. Ha régebben ismerném, ez nem okozna fejtörést, de így kicsit kellemetlen.
2010. ápr. 20. 07:23
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem h miért kellemetlen.Nevetve kérdezzél rá vagy meséld el h mit csinált éjjel és kész..
2010. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!