Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak dühkitörései vannak és már ijesztő? Amúgy rendes ember lenne

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!4és fél éve vagyunk együtt eleinte persze gyönyörű volt minden.Aztán jöttek a dühkitörések..persze veszekedések viták alkalmával.Főleg amióta új munkahelyen van kb 5hónapja azt mondja eléggé stresszes azóta voltak ilyen megnyilvánulásai.Van,hogy alapból dilisen jön haza vagy apróságokon rendesen felhúzza magát...ma pl totál ideg volt már mikor hazajött persze próbálta leplezni de Én tudom,hogy valami idegesíti aztán amikor összevesztünk akkor elkezdett üvöltözni,hogy akkor is az lesz amit Ő akar és ma elmegy inni a haverjaival fogta a dohányzóasztalt és felborította.Minden repült,törött ami rajta volt.Telefonok köztük egy mobil is ami nem is a miénk és úgy néz ki tönkrement..Én nagyon megijedtem persze most beült a kocsiba és elment.Ja az üvöltözés az rendszeres Nála ha ideges és olyankor akár mindenki hallhatja az sem érdekli.Nem vagyunk már csitrik Én 32 Ő 31 éves és van egy lányom előző kapcs. Ő szintén megijedt mert sajnos Ő is hallotta:(( Mit tennétek a helyemben??Normális válaszokat szeretnék.Előre is köszönöm.
2010. ápr. 2. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Kos jegyű a párod?
2010. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mérleg Én pedig ikrek vagyok.
2010. ápr. 2. 21:03
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
sztem ne keverjük ide a horoszkópokat kamu szar.
2010. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ne a horoszkóppal hozd már összefüggésbe. Semmi köze hozzá. Az én párom is ilyen:( Már kétszer eltörte így a kezét, hogy falba csapta, egyszer meg kiverte az ablakot. De engem sosem ütött meg, bár volt hogy féltem, hogy megfog de a végén mégsem. Értelmes ember, nem ezzel van a gond és mondani is szokta nekem, hogy rájön és nem tudja kezelni az indulatait. Főleg ha felidegesíti valami/valaki.
2010. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy Te elviseled, az a Te döntésed. De az, hogy a gyerekednek ezt végig kell élnie, az a Te felelősséged. Szerintem gondold végig, hogy így akarsz-e élni, el tudod-e viselni ezt a viselkedést, és ilyen közegben akarod-e felnevelni a gyereked. (és ne kábítsd magad, hogy egyébként tök jó minden, és imádjátok egymást..)
2010. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Volt már vele is többször olyan hogy ajtófélfába verte az öklét de nem tört el meg a szoba egyik végéből a másikba hajította a számítógépszéket.Meg nem ütött még Engem sem volt már h megfogott de elengedett.Te hogy viseled kedves előző?Nem félsz h egyszer mégis elszalad a keze vagy vmi komolyabb lesz?
2010. ápr. 2. 21:11
 7/18 anonim ***** válasza:

Jólvanna.

Csak a kosok ilyen természetűek főleg :)

Jó persze bárki lehet ilyen, csak ezt nem bírtam megállni.

Ne haragudjatok.

Szerintem feltűnősködni akar neked.

HA így folytatja még 1 hónapig, hagyd ott.

De csak egy kis időre. Elkezdesz majd neki hiányozni.

Csak akkor mész vissza hozzá ha újra harmónia lesz köztetek. Addid nincs értelme. Mondom, csak egy kis időre hagyd ott. MEglátod hívni fog vissza, lefog nyugodni csak hogy újra együtt legyetek.

2010. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hjajj ez olyan nehéz mert amúgy meg sokszor kényeztetett segíteni szokott stb nem fog vissza inkább a gyerek miatt aggaszt felnőtt fejjel kontrollálnia kéne magát a gyerek előtt akármilyen hisztis is nem?
2010. ápr. 2. 21:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod, hogy a gyerek előtt kontrollálnia kellene magát. Én úgy csináltam végig a különköltözésünket, hogy a 10 éves gyerekünk egy hangos szót nem hallott abból, hogy a magasságból micsoda mélységbe került a kapcsolatunk.
2010. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért tettem fel ezt a kérdést.Ez nagyon nehéz mert ugye mindennek két oldala van.Én sem vagyok tökéletes de próbálom kontrollálni magamat főleg a gyerek előtt.Persze előfordul hogy nálam is felmegy a pumpa és kiabálok de az közel sem olyan durva.Volt már vki hasonló helyzetben várok még válaszokat.Köszi
2010. ápr. 2. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!