Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnénk gyereket a férjemme...

Szeretnénk gyereket a férjemmel, de "féltem" az alakomat. Mit tegyek szerintetek? Visszanyerhetem a régi formámat szülés után? Nekem ez nagyon fontos.

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 17:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%
Jesszus éééééééééég...az ilyennekminek gyerek?Nem azt kell bammeg nézni hogy milyen leszel hanem hogy lesz gyereked...milyen boldogság már egy gyerek..sokaknak meg sem adatik,te emg az alakodat félted?......
2010. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
ki tudja h sikerul e vagy nem de en szerintem ilyen vekonyka vagy felsz egy kis feleslegtol
2010. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
bolond vagy ez nem vitás sry az offért
2010. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Huha, itt teged nem fognak szeretni a harapos kismamak. En ertem a gondod, de hidd el ha megszuletik a baba, ez lesz a legkevesbe fontos az eletedben. Volt ismerosom aki 30 kilot szedett fel (54-rol lett 84) es szules utan 8 honapra mar a regi volt. A melle viszont megereszkedett, az ellen sajnos nem lehet tenni. A striak is valoszinuek, de fugg a bortipustol is. Ha a terhesseg alatt kenegeted valami "csoda" kremmel az sokat segithet. Az alakodat ha akarod, vissza nyerheted, ez nem kerdes, csak energia kell hozza.
2010. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Mielőtt leosztjátok a kérdezőt, hogy milyen hiú, felszínes, a gyermekáldásért nem vállal ennyit, stb. stb. - olvassatok el pár olyan kérdést (e fórumban is), hogy "szülés után meghíztam, a férjem nem kíván, félrelép" stb.


Azonban fontos lenne tudni, hogy a Kérdező miért aggódik emiatt _ennyire_? Netán úgy érzed, nem fogad el 100 százalékosan a férjed? Valami megjegyzést tett?


Van, aki könnyebben lefogy szülés után, más nehezebben. Ha valakinek ez nehezebb, a pár támogatására is szükség van (meg egyébként is). Félre tudsz-e tenni, hogy megvehesd az egészséges, nem hízlaló, de drágább ételeket, vigyáz-e a gyerekre, amíg elmégy aerobic órára, stb. stb. És legfőképp, elfogad-e a természetes változásokkal is.


Normális esetben ez úgy működik, hogy a férj is örül a gyereknek, és felfogja, hogy az nem csak dísznek van, hogy ő mint családapa kitehesse a kirakatba ls mutogathassa, hanem bizonyos következményekkel jár, akár a feleség alakjának megváltozásával.

2010. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
én azt hallottam, hogy ha sportolsz, még mielőtt teherbe esnél, az is sokat segít
2010. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Én négy gyermeket szültem, a szülések után két héttel már ugyanúgy néztem ki, mint a szülések előtt, pedig nem vagyok filmsztár, csak egy átlagos nő. Oda kell figyelni a táplálkozásra, és nem szabad meghízni. A striák ellen a mogyoróolaj vált be, a mellek lógását pedig jól megválasztott melltartóval, és viszonylag gyakori szoptatással lehet elkerülni. Persze, van akinél ez alkati kérdés, de plasztikai műtéttel is jó eredményt el lehet érni. Nem értem, hogy miért baj az, ha egy nő szülés után is csinos szeretne lenni?
2010. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

megszülöd annyit fogsz rohangálni utána hogy pár hónap alatt lefogysz xD

nemtudom így lesz-e

2010. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
mármint ha megtanul járni:D
2010. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%
Bizony, könnyen lehet, hogy nem nyered már vissza a régi alakodat. Meg aztán egy gyerekkel irtó sok gond van, lehet, hogy folyton karikás lesz a szemed, nyúzott az arcod, fáradt a tekinteted. Egy gyerek miatt miért vállalnál ekkora kockázatot? Örülj hogy szép vagy, fogadd a dicséreteket, az elismerő pillantásokat inkább!
2010. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!