Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartanál vissza egy...

Hogyan tartanál vissza egy fiatal lányt, hogy ne legyen egy 50 éves nős vénember szeretője?

Figyelt kérdés
A barátnőmről van szó, még nincs köztük semmi de nagyon környékezi. Gazdag a pasi, több szeretője is volt úgy tudom, ja és most nős. Féltem a barátnőmet, hogy el.urvul. Az a férfi telebeszélte az agyát és mindent megígért neki. Hogyan lehetne leszerelni, egyfolytában mászik a barátnőmre, nem hagyja békén. Lehet segíteni ezen? úgy féltem ŐT, az a pasi üldözi. Mi lányok 20 évesek vagyunk. Nem akarom hogy kihasználja, átverje. Még nem történt köztük semmi a távolság miatt. Nagyon érzékeny alkatú lány, jó családból való.
2010. nov. 16. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tűnik annak a típusnak, aki elkvulhat.
2010. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

"jo csaladbol valo, csendes lany!"

Nem valoszinu, hogy Rad fog hallgatni, de az elet majd megtanitja!

2010. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne vicceljünk már!haha persze jó lány meg jó családból ered,ha ez így voolna akkor egyből elküldte volna azt a vén fa**t!!!te ne csinálj semmit egyszer ülj le vele és mond meg a véleményeder mikor sírva megy hozád csak annyit mondj neki, hogy Én meg mondtam...,de ne hagyd magára,mert majd akkor fog rád fel nézni!!
2010. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen már elég érett gondolkodású ahhoz,hogy felfogja nem a két szép szeméért udvarol neki egy vén kéjenc.

20 évesen már saját maga felelős a tetteiért.Így nem tudsz semmit sem tenni.Legfeljebb csak elmondhatod neki mint jó barát ha kétségeidet,aggódásodat. Ha akar úgyis összejön az öreggel.Ha értelmes,és látja mire megy ki az egész akkor nem fog bele menni ebbe a kapcsolatba..

2010. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A pasi azzal eteti, hogy szerelmes belé. Ugye szerintetek sem szerelmes, csak McDugná?
2010. nov. 16. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
mit vársz milyen válaszokat fogsz kapni? a helyzet az, hogy az ember csak a saját kárából tanul. egy fiatal lánynak vonzó egy idősebb "tapasztalt" pali akinek van pénze. amúgy a nők többsége menthetetlenül beveszi, sőt, igényli a mesedumákat amiket az ilyenek leadnak. kíváncsi vagyok mit fognak itt tanácsolni....
2010. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 köles ***** válasza:
84%
Mindenképpen beszélj vele, mondd el erről a dologról a véleményed. Ennek az embernek ő csak egy kaland lenne, bármit is ad anyagilag, nem fogja kompenzálni a csalódást, az "ezek után utálom magamat" érzését. Nem szólva arról, hogy ha belegondolna a barátnőd, hogy egy 50 éves emberrel kell szeretkeznie... Hát nem tudom, de szerintem egy 20 éves lánynak nem gondolnám, hogy ez lenne az álma... Egyébként pedig egyetértek azzal, hogy ha egy jó családból jött lány a barátnőd, akkor nem kell annyira félteni, ha kacérkodik is a gondolattal, be fogja látni, hogy ez nem lenne megfelelő döntés. Ha pénzes pasi kell neki akkor inkább fiatalt válasszon magának...
2010. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Már nem azért, de ki a fenének kell egy vén f@asz??? :D:D Most nem azért, de nekem a világ minden kincséért se kellene egy öregember... Ha meg tudja környékezni, az kés röhej :D:D... Ha meg elkurvul, az meg a saját döntése...
2010. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
közéjük úgy nem állhatsz,hisz ha találkozni akarnak akkor úgy is találkozni fognak.Azt megpróbálhatod,ha beszélsz a barátnőddel,elmondod neki a véleményedet.Ha nem hallgat rád és megsértődik,akkor nem tud gondolkozni és nem a szeretetet keresi hanem a pénzt abban a férfiban.Ha makacs lesz akkor hagyd magára.Felnőtt,viszonylag önálló nő.Az ő élete.Majd megtanulja ha szívni fog vele.
2010. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene egy húszéves lánynak egy bármilyen romantikusan udvarló öregember?
2010. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!