Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal a sulimból?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


az egyetemen van egy lány, aki nagyon megtetszett nekem, vele szeretnék megismerkedni, csak nem tudom, hogy hogyan menjek oda hozzá. Elsősorban lányok válaszát várom, hogy hogy szeretik, ha közelednek hozzájuk.


köszi:


Maverick


2009. okt. 10. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Kérjél valamiben segitséget tölle.
2009. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Az első jót írt, csak ne "tölle", hanem tőle :)
2009. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazuk van az előttem szólóknak, kérj valamiben segítséget! De lehet jobb lenne, ha valahol máshol próbálkoznál. Gondolom ti is jártok bulizni...

A szórakozóhelyek szerintem megfelelőek az ismerkedésre. Amúgy én is az egyik osztálytársammal járok, és mi is buliban jöttünk össze. Szóval próbálkozz, és ne légy töketlen, az nem jön be a csajoknak! Sok szerencsét!!

2009. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudj, a lányok már a legegyszerűbb közeledést is a helyén kezelik. Ha nem ülsz órán véletlenül mellette, vagy nem "adódott magától" valahogy az ismeretség, akkor már egyszerűbb ha azonnal tiszta lapokkal játszol... Eleinte beszélgess vele valamit közös sulis témákról, nagyon fontos, hogy ne ijeszd el, ne legyél nagyon "váratlan, hirtelen" számára, legyél könnyed, "játékos", természetes. Szóval ne érezze, hogy nagy a nyomás...Aztán attól függően hogyan veszi a lapot, elhívhatod valami személyesebb találkozóra, tea, kávé ilyesmi.
2009. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérj tőle segítséget...mondjuk valamelyik házidat nem tudod megcsinálni végig, amiben tudod, hogy ő nagyon jó, vagy ugyanilyen tantárgyból kérd, hogy magyarázza már el ezt és ezt, mert nem érted. Légy hozzá kedves, beszélgessetek sokat.

De ne légy "gyáva" megmondani neki, hogy tetszik neked, én legalábbis nem szeretem ha egy férfi fél ettől a pillanattól. Jártam már úgy, hogy közös ismerősünket küldött oda hozzám, hogy adja át: tetszek neki..."kicsit" ciki volt.

De szerintem se a suliba, vagy legalábbis ne az évfolyamtársaitok előtt. Valahol, ahol kicsit félre tudtok húzódni...ez csak kettőtökre tartozik.

Sok sikert! Remélem te is bejössz a lánynak :)

2009. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A nők, legalábbis én; szeretem ha egy férfi meg tud nevettetni. Főleg ha valamiért szomorú vagyok ez nagyon jó, mert valamivel mindig fel tud vidítani ;)

2009. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. még egy kérdés: odamegyek hozzá, szia, tudnál segíteni?...és akkor miről kezdjek utána beszélgetni vele? Lehet valami egyértelmű jele, ha bejövök neki?
2009. okt. 10. 17:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Pl arról kezd el beszélni vele amit épp segitenie kellene neki.És akkor ha segitett mond neki hogy majd meghálálod.És akkor amikor majd alálkoztok akkor elhivod a hálából valahova(NE buliba)De ugy amugy nem lehet egyből rájönni hogy tetszel-e neki én legalábbis nem szokta kimutatni ilyen dolgoknál max elpirulok:)
2009. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
17:50-esét folytatva: elhívod mondjuk egy teára, és ott elmondod neki, hogy mit érzel. De ne légy letámadó! Amúgy dicsérd meg a fizuráját, mond milyen csinos stb. (lágyan udvarolgass neki), ha mosolyog, elpirul van rá esély, hogy bejössz neki.
2009. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítettél, leküzdöm bátortalanságom, és belevágok :)
2009. okt. 10. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!