Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljön majd az az idő, amikor...

Eljön majd az az idő, amikor mindenki normális fizetést fog kapni?Annyira szeretném, ha nem napról napra, fizetéstől fizetésig élnénk.

Figyelt kérdés
Tudom, a kérdés igen utópisztikus...de talán nem csak engem izgat. Annyira szeretném, ha nem napról napra, fizetéstől fizetésig élnénk. Dolgozunk mindketten, nincsenek káros szenvedélyeink, nem költünk extra dolgokra, mégsem jutunk egyről a kettőre. Mindennap ugyanaz van, csak a munka, munka ,munka, évek óta, és még hány évig....értelme nincs, épphogy a csekkekre elég, a maradékot megesszük. tervezni nem lehet, félretenni nem lehet. Más is így van ezzel? vagy csak én érzem azt, hogy többet érdemelnék? mondják, a pénz nem boldogít.....sajnos még nem tudtam megtapasztalni, és mérlegelve a helyzetünket, sajnos nem is fogjuk, pedig szeretném kipróbálni.
2009. jan. 12. 19:10
 1/10 anonim válasza:
60%
Igen, eljön.
2009. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hat, orulj, hogy legalabb munkad van :(

en mar annak is orulnek, ha lenne, nem kell, hogy sokat keressek, csak a szakmamhoz, vagy eddigi munkaimhoz legyen koze.


mondhatnek szep szavakat, meg biztatókat... de oszinten szolva nem sok remenyt latok sajnos.

az, meg hogy az ember felre is tegyen.. tobb, mint utopisztikus

2009. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha. Rengetegen élnek úgy mint ti, a többség inkább rosszul. NEkem pl munkám sincs, arra hogy saját házam, saját csekkjeim legyenek esélyem sincs:(
2009. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 20 -25 év mulva de ha igy folytatjuk még rosszabb lesz.
2009. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindig is lesz olyan (mindig is volt), aki úgy fog érezni, ahogy te most. Szóval ez inkább amolyan költői kérdés. Kizárt, hogy lesz egyszer ilyen. Nem lehet. A gazdaság nem így működik.
2009. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Ez a rengeteg nagyáruház miből él meg? Honnan van ennyi autó az országban? Ennyi gyönyörű ház? Hagy ne soroljam! Nem igaz, hogy az embereknek nincs pénze!!

Kérdésedre válaszolva: olyan, hogy "mindenki" jó fizetést kapjon, szerintem ebben az országban nem, vagy nem mostanában lesz.

Költözz pl. Svédországba, ott magasak a segélyek, és a fizetések is, mert sok adót fizetnek az emberek, és telik jóléti ellátásokra. Nem hagyja az állam lecsúszni az embereket.

2009. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Annak kicsi az esélye, hogy egyhamar olyan körülmények legyenek, hogy mindenki normális fizetést kap, de az simán benne van a pakliban, hogy ti még fogtok úgy állni, hogy nem kell ilyen kérdésekkel foglalkoznod. Én még csak 36 éves vagyok, de már most voltak bőven olyan időszakok is az életemben, amikor úgy kellett beosztani, hogy kajára elég legyen a pénz, meg olyan is, amikor kényelmesen bejárhattam Európát. Hosszú a élet, mindig tartogat meglepetéseket, nem szabad elkeseredni!
2009. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, anyukám 25 év után már betegszabira se mehet el nyárig, pedig magas a vérnyomása, és ha másképp nem bírja, részmunkát tudnak neki adni 50 nettóért.

Én már annak is örülök, hogy államvizsga előtt álló pályakezdőként több hónap keresgélés után találtam egyáltalán 80 bruttóért nem szakmámba vágó munkát, és nem a segélyért kell sorban állnom.

2009. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
na mi pont ezert hagytuk el magyarorszagot mert nem akartunk naprol napra elni mert sajnos , magyarorszagon maskeppen nem lehet jol elni rendes fizesbol:S
2009. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon mikor lesznek normalis fizetesek? Hat szerintem nem mostanaban. 2-3000 Ft-al emelik a minimalbert, hat nevetseges.

En is eljottem Magyarorszagrol, soha vissza nem megyek szenvedni az biztos!

2009. jan. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!