Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Vagy mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy felbukkant a múltból a párom volt barátnője,akivel még komoly se volt a kapcsolat,alig 3 hétig tartott.Akkor mi külön voltunk,ez idén február- márciusban volt,de aztán rájöttem,szeretem én is,mert ő mindvégig szeretett engem,holott nekem akkor más volt az életemben,mert mi el is váltunk-mármint a mostani párommal-és egy évet külön voltunk,de idén márciusban újra egymásra találtunk és ő is megszakitotta a másik kapcsolatát,meg én is.De most felbukkant az a nő megint és irogat neki az iwiwre!Én meg megőrülök,bár a párom azt mondta,neki én kellek+a két gyermekünk!Meg tudnám tépni azt a k....t!
2010. nov. 19. 15:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy mi házasok voltunk,csak sajnos elváltunk és egy év különlét után most együtt vagyunk-március óta,szeretjük egymást,neveljük a szép kisfiúnkat és kislányunkat és erre 6 hónap után felbukkan ez a nő!Kérlek irjatok valami jó ötletet,hogy koptassam le,mert teljesen kivagyok,én szeretem a páromat és féltékeny is vagyok nagyon!
2010. nov. 19. 15:32
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha a párodnak nem kell, miért zavar? Ha mégsem áll ellen neki, koptasd le a párodat.
2010. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Magától le fog kopni mert nem kell a párodnak. Örülök, hogy vannak még ilyen sikersztorik és összejöttetek újra és együtt a család :) Hagyd a fenébe ezt a nőt, majd befejezi, a párod úgyis a tiéd, őt elhagyta, nyilván nem véletlen :)
2010. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

hát ez szívás.. gyerek amúgy mindegy szerintem csak ne zsarold a párodat.. bár gondolom nem akarod..

a k*urvát meg nem tudom lehet tényleg kijárna neki a verés de csak akkor ha kavar. ha nem akkor sza*rd le ne törődj vele elvégre téged szeret a pasid nem őt... a csajt jobban felidegesíti ha nem húzod fel magad mert neki annál jobb főleg ha szemét is.

2010. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te feladatod lenne, hanem a párodé. Ha nem érdekli a nő, ne tartsa vele a kapcsolatot.
2010. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15:50-es: "Ha nem érdekli a nő, ne tartsa vele a kapcsolatot."


Olvasd már el, hogy mit irt a kérdezö: NEM a párja tartja a kapcsolatot, csak a nö irogat neki.


Egyébként a kérdésre meg: ne foglalkozz vele, bizz a párodban és idövel lekopik a nö.

2010. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16:13

Nekem nem tűnt úgy, mintha az előtted szólónak gondja lenne a szövegértelmezéssel. Lényegében ő is azt fogalmazta meg, amit te, meg most én is.

Kérdező!

Bízz a párodban, és add tudtára hogy zavar téged, de ne követelőzz. Az ő feladata, hogy megoldja a helyzetet. Aztám ha nem kielégítő számodra a párod reakciója, akkor lépj, de legyél vele türelmes. Ami a te szempontodból a nyilvánvaló megoldás, a párodéből nem feltétlenül az. A csajt meg nincs okod hibáztatni. A párod fogadott neked hűséget, nem a csaj fogadta meg, hogy nem hajt a párodra.

2010. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A telefon szamot kellett volna megvaltoztatni akkor, amikor kibekultetek, s lezarni a multat, s uj lappal indulni.

A lany nem tud csinalni semmit, mivel a Ferjednek kell erosnek lenni, s gondolom, hogy ha Veled van, akkor tudja azt is, hogy miert, es ezzel Neked is tisztaban kellene lenned, vagy nem erzed ezt.

Szeretitek egymast, s egy csalad vagytok. A telefon szamot valtoztassatok meg!

2010. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem kiabálom el,de úgy tűnik sikerült lekoptatnom ezt a nőt,bár nem nyugodtam még meg teljesen,nyitva tartom a szemem,ki tudja mikor ir megint a páromnak!Az üzeneteire én válaszoltam és össz. kettőt mert irni,úgy látszik, én a másodikra picit számára sértően válaszoltam.

A tel.szám megváltoztatása nem olyan egyszerű,a párom vállalkozó és évek óta ez a száma,ezen keresi mindenki.Nem tudok róla,hogy hivta volna az a k. de nemn is ajánlom neki.

2010. nov. 26. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!