Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok neki?

Mit tanácsolnátok neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki elég messze lakik tőlem, amolyan msnes barát,még nem találkoztunk.Nagyon kedvelem őt, kedves srác rendkívüli módon.A lányokhoz való viszonya..lett volna alkalma kihasználni egy lányt, de nemtette..amiért tisztelem..

A lényeg, hogy mostanában nagyon egyedül van.Szinte csak az anyukájával beszélget..meg velem msnen hétvégén, mert csak akkor szoktam mostanában.

Haverjai voltak, de valamiért megszakadt a kapcsolat, pedig ugyanúgy egy suliba járnak, egy légtér stb.Csak valahogy hanyagolni kezdték..ő meg eléggé "büszke" és nem fut mások után..barátokat szerezni meg elég nehéz egy összeszokott társaságban.Nincs túl nagy önbizalma sem..a csajokkal eddig nemvoltak tul nagy sikerei..és magányosnak is érzi magát emiatt..egyre inkább bezárkózik, pedig nagyon kedves, értelmes srác..nemtudom hogy a barátai miért hagyták magára..: S Sajnálom szegényt, és nemtudok mit tanácsolni neki..

Érdekelne a ti véleményetek, hogy ti mit tanácsolnátok neki.

Előre is köszönöm a válaszokat.: )


2011. jan. 29. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Azthittem már rólam írt most vmeik csaj.

Annyi különbségvan a sráccal közöttünk h én már elzárkóztam mindenki elől. Nekem a dugás hiányzik már. Attól jönne vissza az önbizalmam is.

18/F

2011. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megerint a sorsa, miert nem talalkoztok? Lehet, hogy az segiteni helyre allitania az onbizalmat es meg az is lehet, hogy neked is megtetszene.
2011. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Messze lakunk egymástól..ő kb az ország másik végében..és attól még nem térnének hozzá vissza a barátai..
2011. jan. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!