Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok?! Mit tegyek.

Mit tanácsolnátok?! Mit tegyek.

Figyelt kérdés
Van egy nagyon nagy problémám.Párommal élek elég hosszú ideje kisebb nagyobb szakításokkal,de nem ez a lényeg.A párom édes apja is velünk él és ő is megnehezíti a kapcsolatomat a párommal és most az én édesapám is eljött hozzánk és itt telel.Én olyan Lány felnőtt csaj vagyok akin mindig lelkileg eltaposhattak és akit bármilyen módon megaláztak a szülei a barátai az osztálytársai és a szeretője.Édesapám tavaly márciusban költöztek szét a szüleim.Van egy 11hónapos kisfiam akit mindenáron megakarok kímélni az ilyen életmódtól ahogy a szüleim éltek és élnek.Tagadják,de alkoholisták és cigifüggők.Idegesít hogy az apám tőlem várja el hogy kihúzzam a szarból és eltartsam mert most szó szerint a nyakamon van és folyton kéreget pénzt és ha nem adok neki elkezd zsarolni.Mit tegyek?
2010. dec. 10. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel zsarol?
2010. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj végre a sarkadra nyisd ki a szád,ne hagyd magad most már semmibe venni főleg a kicsi gyereked miatt is.olyan nagy bűnt követtél el amivel ennyire tudna zsarolni????szerintem zavard el a p*csába a kedves édesapádat.
2010. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dobd ki 2hónapopon belül, addig találhat munkát, lakást.

Nem lehet segíteni annak aki önmagán nem akar s az aki még vissza is él a segítségeddel zsarolással, lelkinyomással azon nem is kell.

2010. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel tud zsarolni egyáltalán?


Nagyon vacak szituban vagy, mert hát csak az apád, nem dobhatod ki nyugodt szívvel az utcára. Állj a sarkadra, mondd el neki, hogy külön családod van, felnőtt ember vagy, és innentől kezdve vagy így is kezel, vagy mehet dolgára. A te házadban a te szabályaid érvényesek. Nincs pia, nincs cigi a házon belül. Ha neked nemmegy beszélj a férjeddel, és kérd meg őt, hogy magyarázza el határozottan és keményen a játékszabályokat az öregeknek. Az, hogy segítsz valakinek nem jeneti azt, hogy leuralhatja, tönkreteheti az életedet. HA egy csepp jelét is észleled, hogy gáz van a családi kapcsolatotokban miattuk, akkor azonnal más megoldást kell keresni. Szoc. otthon, bármi. Mindezt persze kellő tisztelettel..

2010. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap éppen főzés közben elmagyaráztam neki a dolgokat.Erre mit kaptam.Ne basztassam mert inkább haza megy a bungalójában mert azt ahol lakik így lehet nevezni és inkább megfagy meg éhen hal mit hogy itt maradjon.És amilyen lelkizős vagyok inkább abbahagytam,mert azért amikor a szüleim együtt voltak az apám fűzette az albérletet és a maradék pénzt meg anyám elszedte.Annyi jó lehetőséget mondtam neki de így hogy nincs pénze így nem tud új életet kezdeni.Most utána járok hogy miért nincs soha a nyugdíjából pénz és ha megtudom hogy végig hazudott akkor tényleg szívtelen leszek,mert a hazugságot nem viselem el.


Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!