Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés
26 éves 5 éve vagyunk együtt. Már együtt is élünk. Nincs ötletem hogy mit vehetnék neki. Műszaki beálítottságú ,szeret horgászni meg van egy nyílpisztolya. Szóval ő ilyen beállítottságú. Ruhának,ékszernek nem örülne az tuti. Van esetleg valami tippetek? Ami még megfizethető és nem snassz olyanra gondolok. Gondolkoztam egy szép columbia késen de az önmagában nagyon gáz.
2010. nov. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki órát. Valami szépet ami ilyen spéci :D
2010. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy új egeret a számítógépéhez.
2010. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy órája van ami elég jó minőségű azt nem tudnám überelni
2010. nov. 19. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
amit szeretne... ugyan már, ennyire nem ismered a vágyait, gondolataid? ez 5 éve után elég gáz... (úgy értem, "csak" 5 év után)
2010. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mit vegyek karácsonyra a páromnak?

Ajándékot

2010. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó 2 válaszoló: k.pjátok be, ha nem a kérdésre választoltok nem kell koptatni a billentyűzetet. Nektek sosem lesz 5 éves kapcsolatotok ha ilyen f.szok vagytok. A többieknek nagyon szépen köszönöm
2010. nov. 20. 08:43
 7/7 anonim válasza:

szia!hát igen akik azt hiszik 5év után könnyű valamit is venni azok nagyot tévednek!inkább nehezebb mert ugye már sokmindenetek van egymástól.Hát mivel nem ismerem a párod ezért mondanék pár olyat aminek én örülnék(rem.segít):1.valami műszaki cikk(mp3-4,billentyűzet stb.)

2.ruhanemú(valami vicces alsónemű stb.)

3.valamilyen tárgy a képetekkel (pl.könyv,album,plüss,párna,kulcstartó)

2010. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!