Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek páromnak Karácsonyra?

Mit vegyek páromnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Max. 10.000 HUF-ot szánnék (nem kevés szerintem) az ajándékra, de sajnos nincs semmi ötletem. Nem szeretnék dísztárgyat, mütyüröket venni, ami a polcon porosodna. Hasznos dolgot vennék. Ostoba ötletek kíméljenek (pl. vibrátor, plüssállat).


F/30


2009. dec. 22. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Segítenék,de nem tudom,hogy férfi,vagy nő a párod:)Ha megírnád könnyebb lenne....
2009. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, nő a párja....

Vegyél neki egy parfümöt, annak minden nő örül. Mivel holnapután szenteste, ezért már nem sok válogatási lehetőséged van. Esetleg menj be egy nagyobb könyvesboltba, ott is találhatsz olyat, aminek örülne a párod. Rengeteg szuper könyv van nagyon jó áron pl. az Alexandrában.

2009. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz neki pulcsit, vagy valami felsőt, sminkes dolgokat, parfümöt, vagy akár ha tudsz főzni, egy romantikus vacsorát is tudsz neki készíteni. Esetleg egy masszázs utalvány, fehérneműt, medáll, ha szereti az ékszereket akkor vehetsz neki valami olyat ami nem arany/ezüst. Bár nem vagyunk egyformák, de én örülnék egy hosszú zokninak is,, hogy ne fázzon a lábam :) Vehetsz még könyvet, cd-t. Szóval sok mindent tudsz 10.000-ért venni. Sok sikert!!
2009. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg ötletet felhozhatunk, de nem hiszem, hogy bármelyikünk is annyira ismeri, mint Te. És ha már Te sem tudsz mit kitalálni, akkor mi aztán végképp bajban vagyunk... Főleg így 22-én.
2009. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Mivel egy komplett / :) / család vagyunk kitaláltam, hogy veszek belépőt a Tropicariumba.


Eszembe ötlött még az elektromos fogkefe is. Nem tudom. Hasznosat szeretnék.


Igen a párom nő és két kis gyermekünk is van.

2009. dec. 22. 08:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Van saját laptopja a párodnak? Vegyél neki hozzá laptoppárnát, nagyon hasznos kiegészítő és sokminden másra is használható!
2009. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs laptopja.
2009. dec. 22. 08:21
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Vehetsz valami konyhai dolgot is, étkészletet, fazekat, Tefálos serpenyő. Vagy a belépő is jó
2009. dec. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Konyhai eszközöket neee!


Biztos van olyan, amire már jó ideje vágyik, vagy tetszik neki. Praktikus dolgoknak nincs értelmük,hogy néz ki egy teflon a fa alatt?

Vehetsz neki könyvet, vagy könyvutalványt,cd-t a kedvenc előadójától,esetleg egy apróbb ékszert,érdeklődésének megfelelő dolgokat..

2009. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó a konyhai eszköz?Az én nővérem már az elmúlt 2 évben is konyhai dolgokat kér karácsonyra is és szülinapra is.Így legalább olyat kap amire vágyik és nem neki kell megvennie. Nem a külcsinről szól az ajándékozás, hogy most hogyan néz ki, hanem hogy örömet okozzunk a másiknak és ezzel magunknak is.

És mi van azokkal akik karácsonyra autót vagy biciklit akarnak, most akkor azért nem veszik meg,mert hülyén néz ki a fa alatt, vagy mert nem fér be alá?

2009. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!