Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni az apámmal?

Mit lehetne kezdeni az apámmal?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Az anyukámmal, az apámmal és a nővéremmel élek. Az apukám nagyon nagyon rendetlen(mindenféle műszaki kacatot tart itthon). A fél lakás tele van az ő félig szétszedett dolgaival(most elképzeltetek egy állapotot, de azt szorozzátok meg tízzel, és körülbelül akkora kupi van). Anya meg apa már rég óta nem egy pár, vagyis anya utálja(mert apa el is akarta hagyni régen). Anya én meg a nővérem mindig próbálunk kitalálni valamit, hogy nagyobb rend legyen, de semmibe se megy bele. Ő az apukám, és tudom hogy hálásnak kellene lennem, mert felnevelt, de egyszerűen utálom. Igazából nem is beszélek vele egyáltalán. Nem is köszönök neki(és ő se nekem). Régen szerettem, mert mentős volt, amiért nagyon tiszteltem, de amit anyával tett... egyszerűen nem tudom elviselni. Mit lehetne vele kezdeni? Anya megpróbálta régen kirakni, de egyszerűen megsajnálta, és visszavette (pedig én mondtam, hogy ne tegye). Sajnos nekem lett igazam:(
2010. nov. 21. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most konrkétan melyik a gond? Hogy kupi van, vagy hogy egyáltalán ott lakik?
2010. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyébként akármelyik is a gond, nem értem, miért nem válnak el, ha már nem bírják egymást...
2010. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

nem lehetne egy szobát kinevezni az ő cuccainak, hogy oda szórja be őket? vagy csak egy nagyobb szekrényt?

esetleg pince/padlás/garázs

2010. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egy pince, ami tele van az ő cuccaival. Most van egy másik kisebb, felújítandó lakás, ahová pakol:( Egyszerűen nem bírjuk őt elviselni. A kupi csak a fele a gondnak. Egyszerüen utáljuk.
2010. nov. 21. 17:11
 6/14 A kérdező kommentje:
* Azért nem válnak el, mert apa pofátlan, mint a piaci légy. Drágámnak meg cicának szólítja anyát, pedig anya utálja, és apa pontosan tudja, hogy ki akarja rakni.
2010. nov. 21. 17:14
 7/14 anonim válasza:
Költözz el!
2010. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kié a ház? Talán lecseréltethetnétek a zárat, amíg nincs otthon.
2010. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok... nem vagyok álmodozó, szóval tudom, hogy minimum egy komoly diákmunkát kellene találnom. És nem úgy, hogy közben szakközépiskolába járok...(márpedig oda..van még három évem.) Nem buktam, csak nyelvi előkészítős vagyok. Ha meg megyek, irány külföld. A felsőfokú nyelvvizsgám megvan angolból.
2010. nov. 21. 17:17
 10/14 A kérdező kommentje:
Hehe. A záras gondolattal játszok én is évek óta. De anya azt mondja, hogy az nem megoldás. Itt maradnak a cuccai, pláne hogy itt balhézna valószínűleg éveken át...
2010. nov. 21. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!