Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni az apámmal?

Mit lehetne kezdeni az apámmal?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Az anyukámmal, az apámmal és a nővéremmel élek. Az apukám nagyon nagyon rendetlen(mindenféle műszaki kacatot tart itthon). A fél lakás tele van az ő félig szétszedett dolgaival(most elképzeltetek egy állapotot, de azt szorozzátok meg tízzel, és körülbelül akkora kupi van). Anya meg apa már rég óta nem egy pár, vagyis anya utálja(mert apa el is akarta hagyni régen). Anya én meg a nővérem mindig próbálunk kitalálni valamit, hogy nagyobb rend legyen, de semmibe se megy bele. Ő az apukám, és tudom hogy hálásnak kellene lennem, mert felnevelt, de egyszerűen utálom. Igazából nem is beszélek vele egyáltalán. Nem is köszönök neki(és ő se nekem). Régen szerettem, mert mentős volt, amiért nagyon tiszteltem, de amit anyával tett... egyszerűen nem tudom elviselni. Mit lehetne vele kezdeni? Anya megpróbálta régen kirakni, de egyszerűen megsajnálta, és visszavette (pedig én mondtam, hogy ne tegye). Sajnos nekem lett igazam:(
2010. nov. 21. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi a fenét csináltok még ott? Vagy lépjetek le, vagy ha anyudé a lakás akkor rakjátok ki. De amugy azt írtad h nemigazán beszéltek... ezzel kellene kezdeni mert lehet hogy segítene
2010. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem beszélek vele. Egyszerűen nem tekintem őt az apámnak. Ha elmúltam 18, fel is veszem anya vezetéknevét. Mellesleg anyával is általában kiabálnak, beszélgetés helyett. Már nincs is kedvem hazajönni...
2010. nov. 21. 17:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, annak az apja is ilyen kényszergyűjtögető volt, de nem akármilyen szinte.A kádban traktormotor, minden szoba úgy nézett ki, mint egy MÉH-telep, vas meg mit tudom én milyen szemét, motorblokk a francia ágy közepén, az egész család meg szinte a diliházban.Aztán orvosi segítséget kértek, amíg a kórházban volt, addig kipakolták a házból a lomokat, és egy teljesen új embert kaptak vissza a kezelés után.Mondjuk ott még menthető volt a házasság.Valahogy csak el kell hogy váljanak a szüleid, mert így mindenki rámegy a dologra!
2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ki kéne rakni. vagy komolyan elbeszélgetni vele..hátha van benne valami emberi
2010. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!