Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm elrontja a karácson...

A sógornőm elrontja a karácsonyunkat! Most akkor hogy ünnepeljünk?

Figyelt kérdés
Nagyon dühös vagyok. A férjemék négyen vannak testvérek, már csak az édesanyjuk él. Ez lenne az első ünnepünk. Én nagyon szeretem a karácsonyt, már vásárolgattunk pár ajándékot, apró ajándékokra kell gondolni (könyv, abrosz, váza). Amikor félrehívtuk a sógornőmet, hogy vehetnénk közösbe valami apróságot, fölháborodott, hogy ő nem vesz részt ebben az őrületben, nincs karácsony, nincs ajándék! Nagyon rosszul esett, ritkán sírok, de az egyik legszentebb dolgot tette tönkre. Én annyira szeretek ajándékozni! Amikor kibontják az ajándékaimat, és örülnek... Mi szerencsések vagyunk, egyébként is sokat van együtt a család. Annyi mindent köszönhetek a szüleimnek, annyira imádom a testvéreimet. Most nagy bűn egy kis apróság? Hálás vagyok nekik. Megérdemlik. Most kinek adjunk ajándékot? Megérdemli a sógornőm? (Nem azért nem ajándékoznék neki, mert mi se kapunk, hanem mert gonosz mód áll az egészhez.) A férjem meg most szenved, két tűz között van, neki se akarok rosszat.
2010. nov. 21. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak valóban, akik nem ünnepelnek karácsonykor, és ha mégis ünnepelnek, nem ajándék-központúak. Nem baj. El kell fogadnod, hogy az emberek különfélék. És gyakorold azt is, hogy ha nem úgy történnek a dolgok, ahogy te szeretnéd, attól még nem dől össze a világ. Vedd könnyen! (Take it easy!)
2010. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért baj az, ha ő nem akar ünnepelni, attól ti még ünnepelhettek...Én se szeretem a karácsonyt és dühít ha meg próbálják rámerőszakolni...
2010. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a karacsony nem az ajandekokrol kene hogy szoljon,az oke hogy te szeretsz ajandekozni de ne vard el mastol is ezt. en pl mindig veszek testveremnek valamit o meg soha semmit nekem,de ebbol nem csinalok problemat,mivel o ilyen, nem ajandekokkal fejezi ki a szeretetet.
2010. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy ajándékkal kevesebb. Én észre sem venném a helyedben.
2010. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ne végy neki ajándékot
2010. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, miért akarsz "közösbe" ajándékot venni. Vegyél akinek akarsz, de más pénzét ne akard beosztani. Ha azt akarod, hogy tiszteletben tartsák, hogy te nagyon szereted a karácsonyt, az ajándékokat és az ünneplést, tartd tiszteletben, hogy mások meg nem így vannak ezzel (még akkor is, ha ez fura).
2010. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!