Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek ezt a rohadt...

Hogyan viselitek ezt a rohadt nagy meleget?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek,hogy jobban bírjátok? Én néha már úgy érzem,hogy menten összeesek! Megy a ventilátor,vizezem magam,de nem bírom! Kissé légszomjam is van.
2011. júl. 10. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
93%
Besötétítek, naponta 3x-4x zuhanyzok, átöltözök, vizes ruhát teszek a fejemre, jégrémet/fagylaltot eszek, sok folyadékot iszom.
2011. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki, mert ha nem örülök, akkor is meleg van. :)

Strandra miért nem mész ki?

Talán ott jobb, hideg vizes medence - utána egy árnyas fa alá beülsz egy jeges teával.... :)

2011. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Lenge ruhában vagyok. Én is besötétítek, sokat iszok, és jégkrémet eszek. És természetesen ezek mellett megy a ventilátor is, de mégis úgy érzem, hogy meggyulladok.
2011. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
Én abszolút nem bírom a hőséget még a házban sem,nemhogy a strandon!
2011. júl. 10. 11:20
 5/75 anonim ***** válasza:
100%

Téglaház. Ha nem nyitjuk ki az ablakot, akkor tartja a hűvöset... redőnyök félig leengedve. Még a ventit se kapcsoltam be tegnap sem.

Utcán meg igyekszem minél kevesebbet tartózkodni. esetleg tehetsz egy vizes türcsit a nyakadba, az is hűsít :)

2011. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
92%

Hűha! Ennyire nem bírjátok?

Meglepő. Apukám és a párom is ilyen időben kinnt vannak a napon, fém is meg a beton is dobja a meleget, plussz 20 fokot is dobhat a melegen. Lehet Őket kéne megkérdezni mi a praktikájuk!


Én elvagyok a panelban is a kertben is. Jól levizezem magam, bikiniben teszek veszek és kész. Tervezzük, hogy veszünk valami kismedencét és abban fogunk esténként üldögélni!

22/N

2011. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
72%
Fagyi evés, medencébe mászás. Alig vártam, hogy végre jól tudjak napozni. Bent meg klíma.
2011. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
70%

Én sem bírom, akkor már inkább fagy, de a hőség mindig megártott. Többször volt napszúrásom, tavaly meg már azt hittem hőgutát kapok :P Mostanában egész jól bírom: nap közben házban vagyok, itt hűvösebb van, 3x-4x langyos-hideg vízzel zuhanyzok és a hidegvizes törölköző is bevált, vagy ha olyan helyzetben vagyok h nem tudok törölközőzni akkor csak hideg víz a nyakra-karra-lábra.

A hideg vízben fürdést nem próbáltam, csak zuhanyozni szoktam, de lehet kipróbálom majd h vizet engedek és néha néha belemerülni 10 percre a kádba, szerintem jól lehűt.

2011. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
8%

Én imááádom ilyen idő kéne egész évben :D Amúgy csak a hájasak nem bírják, fogyjatok :P:P

18/F

2011. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
92%
Nem dugom ki az orrom a lakásból. Hajnalban kiszellőztetem, utána lehúztam a redőnyöket (tényleg sokat ér!), ablakok becsukva és megy a venti, bár a nélkül is kibírható lenne, pedig panel lakás. Itt bent jelenleg 27 fokot mutat a mérő, de nem érzem annyinak.
2011. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!