Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örülnél a...

Milyen ajándéknak örülnél a legjobban Karácsonykor? Természetesen a családtagjaidtól.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
azért mert egyesek a leopontozással okoznak örömöt maguknak mert valami problémájuk van és merő rosszindulatból,irigységből,miegymásból mindenkitleponytoznak...És közben orgazmust élnek át...
2010. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ha 24-én délután csak a szülőkkel meg öcsémmel kellene lenni,nem rokonlátogatni és jópofizni,aztán 25 reggel el páromék szüleihez,és onann kettesben el valahova ahol csend van és nyugi és szilveszter utánig haza se kell jönni


konkrét tárgyra nem vágyok...najó egy hosszú szövetkabát,de esélytelen a méretemben kapni...vagy túl vékony vagyok bele,vagy az ujja túl rövid:(

2010. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Kedves 1534-es!

Nem én pontoztam le őket, sőt ellenkezőleg. Gondolom valakinek nagyon le pontozhatnéka van, bár nem értem, hogy akkor mi a fenéért jön erre az oldalra... és hogy mi alapján nyomogatja a pirosakat...


Igazából ötleteket keresgélek, hogy esetleg kinek mit vehetnék :) hátha kedves válaszolók esetleg tudnak olyan ötleteket adni, ami tényleg jónak hangzik :)


Én annak örülnék a legjobban, ha valaki rendbe szedné a wincsimet. Sok anyag van rajta és persze össze vissza...nekem meg időm nincs rá :)

2010. nov. 22. 16:55
 14/18 anonim ***** válasza:

Hááát, sok mindennek! :)


Legjobban annak örülnék, Karácsony idején hogy legyen egy szép kis fám, amit a párommal közösen díszítünk fel! Szeretnék finomakat enni, mamámékkal, párommal, és a testvéreimmel és remélem mindenki kibírja veszekedés nélkül.


Hogy rátérjek az anyagias dolgokra: egy hajszárítónak, fürdőköntösnek, egy szép ágyneműnek, új hangfalaknak, egy mikrofonnak, biciklinek, könyvnek ami iránt érdeklődöm, nagyon örülnék. Persze nem mindnek csak most jelenleg ezek a vágyaim :)


17/L

2010. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy Guess táskának,egy bőrkesztyűnek,egy szép szappantartónak amiben egy különleges szappan díszeleg.És,hogy családommal tölthessem a karácsonyt.
2010. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

tudom nem sok ötletet adok, mondhatnám hogy parfümnek, számítógépes játéknak, kocsinak, de az drága lenne


de én lányként szeretnék (nem kifejezetten karácsonyra)

eljegyzett lenni, és szeretnék rózsát kapni mondjuk, mert így tudom, hogy a nőt látja bennem,

szeretnék szívecskés díszeket tudni magam körül pl őáltala

azaz szeretném ha mégjobban éreztetné, kimutatná hogy szerelmes belém

és persze pár éven belül összeházasodni, összeköltözni, babát vállalni :) és boldogan élni

2010. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hm, ennek én is örülnék. Eljegyezve lenni:) Mást nem is kívánok, és ez is már grátisz lenne. Örülni fogok annak, hogy együtt vagyok a párommal (első karácsonyunk), a családdal meghitten, békében. Kell ennél több?
2010. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Akár ide is kiírhatod, mit szeretnél XD

[link]

2010. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!