Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találok magamnak valaha is párt?

Találok magamnak valaha is párt?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer volt párom, és nagyon szerettem, de aztán ráébredt, hogy ő nem szeret engem és egy csettintésre eltűnt az életemből.


Azóta is próbálok ismerkedni, de nagyon nagyon kevés olyan fiú van aki tetszik, és ezek közül egy olyan sincs akinek én is tetszenék. Ráadásul jönnek egy ilyen hátborzongatóan szánalmas szöveggel, hogy legyünk barátok, és persze utána az összes érdeklődés eltűnik és nem is keresnek többé.


190 cm magas 78 kg vagyok. Világosbarna (eredeti) hajszínnel és zöld szemekkel. Sportolok, nagyon jó alakom van (Ezt fél évvel ezelőtt nem lehetett volna elmondani.


Az arcom is egész csinos lett mióta lefogytam (26 kilót fogytam.) Nem szoktam sminkelni, lehet ez zavarja a fiúkat?


Vagy a magasságommal van a baj? Nem értem...


2010. nov. 23. 07:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

*el kell, hogy keserítselek, ha eddig nem sikerült lehet hogy ezután sem fogsz párt találni, maximum valakit aki pótlék, de a szó nemes értelmében NEM!


Ez hülyeség! Miért nem? Harmincon túl, sőt még később is lehet párt és társat találni, sőt, sokkal inkább lehet, mint tizenévesen, amikor önismereted sincs, nemhogy társismereted. Ami egyébként normális, csak szükségszerűen a fiatalkozi kapcsolatok tönkremeneteléhez vezet. Mennyivel lenne nagyobb esélye, ha már túl lenne egy 3-4 éves kapcsolaton, vagy esetleg 3-4 egyéves kapcsolaton, de mind tönkrement volna? Semennyivel. Nem attól függ, hány éves vagy, hanem attól, hogy jól választasz-e.

2010. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!