Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban engedjük a...

Hány éves korban engedjük a lányunkat a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés
Az én lányom augusztusban lesz 16 éves. Én úgy gondolom, ha igényük van a szexualitásra inkább szülői engedéllyel, megfelelően védekezve tegyék, minthogy titokban, esetleg hazudozások közepette. Hétvégén szóba került ez a téma a baráti társaságban és nagyon le lettem baltázva emiatt. Mi lehet a helyes? Lehet, hogy abszolút rosszul gondolkozom?
2009. jan. 14. 11:00
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! A következő kérdésem az lehetne: "Hogy győzzem meg erről a férjemet is" :)
2009. jan. 15. 07:41
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mutasd meg neki az itteni válaszokat! :)
2009. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt fogom tenni :) Kíváncsi leszek, mit szól majd hozzá.
2009. jan. 15. 12:20
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok. 15 éves voltam amikor összejöttem az akkori párommal. 2 évet voltunk együtt. Először 1 év elteltével aludhatott nálunk (ami azért vicces mert amúgy kb minden nap együtt voltunk este 11-ig, együtt tanultunk, együtt tévéztünk, és még mást is... :) anyukám nagyon jól tudta, megbeszéltük) de apukám miatt csak 1 év után aludhatott itt, ő valahogy nem tudta elfogadni hogy nem a szexért akarok együtt aludni a párommal. szerinte 16 évesen még nem lehettek olyan komoly érzéseim, hogy csak arra vágyjak hogy reggel a párom szuszogására ébredjek... ezért apum előtt titkolódznom kell a mai napig
2009. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%

Természetesen 16-nál előbb ne.

Bár ha nagyon akarja úgy is megteszi,tehát jobb tudni róla, még mielött beüt a krack. Ez egy apa véleménye akinek két fia van, igaz nagykoruak.Külön megjegyzem, hogy a fiúkra is legalább úgy kell figyelni, mindt a lányokra.

2009. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy add be a férjednek?


-Vázolj fel borzalmas végkimeneteleket, amik akkor történhetnek meg, ha nemet mond.

-Vagy (nálunk ez mindig bevált, de nagyon komolyan!!!), amikor nagyon-nagyon fáradt elébe nyomni egy sört, attól még álmosabb lesz, felvetni neki a dolgot, mikor félálomban van :D, majd akármit mond, másnap beadni neki, hogy megengedte... El fogja hinni, bár módosítani szeretne rajta.

-Ne kérd ki az engedélyét, akkor közöld vele, mikor már a srácnak is mondtad, h jöhet :D (ez is hatásos), majd ártatlan arccal csinálj úgy, mintha nem tudtad volna, hogy ez problémát jelenthet a számára...

- Viccet félretéve: józan ész érvekkel. Tudom, hogy ez a férfiaknál nem mindig hatásos, de hagyd, aludjon rá 1-2-t, és igazán hatásos lehet az is, ha a lányod magától odaállít az apjához, és minden józan eszét bevetve (nem kunyerálva, nem hisztériázva, h de anyu megengedné), megpróbálja meggyőzni, hogy nem akarnak senkivel kiszúrni, nagyon ügyelnek, hogy nem lesz semmi baj, és nagyon-nagyon hálás lesz a drága apukának, ha enged...


Hát valami ilyesmit tudok elképzelni...

2009. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
inkább otthon az ágyban a melegben csinálják, mint az utcán, vagy valami undorító helyen, esetleg buliban, ne adj isten még le is buknának vele, és hát rendkívül kellemetlen lenne elmenni érte az örsre. szex meg tényleg akkor is lenne ha nem aludna ott, minek nehezítenéd meg a dolgot? de ha nem vagy ezzel teljesen kibékülve aludjanak otthon a te lakásodban.
2009. jan. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves anyuka! Pár hónapja lettem csak nagykorú, 15 évesen veszítettem el a szüzességemet azzal a sráccal, akivel több mint 2 éve járok. (mikor lefeküdtem vele, rá pár napra szakítottunk, aztán 2006 novembere óta megint együtt vagyunk). Mikor a szüleimnek elmeséltem, fél évvel később, nagyon kiakadtak, hogy eltitkoltam előlük. Mikor ismét összejöttem a sráccal (5 évvel idősebb mint én) és bemutattam a szüleimnek, rá 2 hónapra már együtt is alhattunk. Aztán mikor úgy érezte, hogy elérkezett az idő, írattam fel fogamzásgátlót, előtte óvszerrel védekeztünk. Szerintem jól gondolkodsz, ne a barátaid véleménye legyen a mérvadó, hanem a lányoddal való kapcsolatod. Inkább legyen 2 emberrel kevesebb barátod, minthogy a lányod hazudozzon neked. Ha szereti a barátját, és úgy érzi, vele akarja elveszíteni a szüzességét (persze ha ez még nem történt meg), ne ellenezd, hanem adj neki tanácsokat. Hidd el, a lányod is jobban fog szeretni, és tisztelni ha nem régimódi anyuka leszel, mint amilyen az én anyám volt a nővéremmel. Sok sikert! :)
2009. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

bárcsak ilyen anyukám lenne!:)

én 15,5 vagyok, 7 hónapja vagyok együtt a barátommal, tudja anyum, hogy élünk nemi életet,(elég sok mindent elmondok neki, és szereti is a barátom [mindig mondja, hogy inkább vele, mint másokkal legyek]) mégsem engedi, hogy együtt aludjunk, mert szerinte még korai, és nem illik.

részéről megértem, de azért nagyon tudnék örülni neki, ha megengedné:) (és gondolom sokan egyetértenek vele, de kiváncsi lennék mért mond szinte mindenki 18at?! (NEM BIZTOS!,de)lehet, hogy még annyira sincs érett, mint egy 15 éves)

a múltkor megkértem, hogy magyarázza el miért nem engedi, mitől félt, ha tudja, hogy odafigyelünk. miben más ha éjjel alszunk/szexelünk, mint nappal? csak annyit tudott mondani,hogy még nem. ez így elég rossz! legalább kifejthetné egy normális magyarázatban:(


mindenképp mondd meg a lányodnak, hogy nagyon szerencsés veled!

2009. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!