Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régimódi vagyok? Nektek...

Régimódi vagyok? Nektek milyen az ideális élet párkapcsolat, esküvő szempontjából? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

A párkapcsolat, esküvő szempontot arra értem, hogy melyiket gondoljátok tökéletesnek:

-ha már tizenéves korod óta együtt vagy a pároddal, és huszonévesen összeházasodtok, magyarul nem volt más férfi/nő még az életedben

-ha huszon/harmincévesen jöttök össze, és utána valamikor összeházasodtok

-vagy más variációk, mert van még egy csomó..

Azért írtam ezt a kettőt, mert nekem az első olyan tökéletesnek hangzik. Tizenévesen összejöttünk, huszonpár évesen összeházasodunk (tételezzük fel hogy mindenünk megvan hozzá, értem ezt: pénz, közös otthon stb).

A másik meg, hogy 25 éven felül még nincs meg az igazi, és csak azután kezdesz el építgetni egy kapcsolatot, majd utána összeházasodtok.. Addig elmegy az idő, és máris 30-asok lesztek..

Régimódi vagyok?

Nekem a tökéletes az lenne, ha azzal akivel most vagyok (2 éve), vele leélhetném az egész életem. Huszonpár évesen összeházasodnánk (ha meglesz/lenne a megfelelő anyagi helyzet..), aztán gyerekszülés. Így fiatal szülők lennénk... Ahh tök jó lenne. :)

Kicsit elkalandoztam.. Nagyon álomvilágban élek?

17L


2010. nov. 25. 16:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságokat :):):)
2010. nov. 25. 16:56
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem kellett,hogy tapasztalatot szerezzek ,pontosan mit is várok el a páromtól,én hogyan viselkedek kapcsolatban stb.

Hittem egy párszor hogy iszonyatosan szerelmes vagyok,ha szakitunk meghalok,nincsen nála jobb stb. Ennek ellenére élek és virulok,rájöttem hogy több nagy szerelem is lehet egy ember életében,és mindenki pótolható,mindenkinél lehet jobbat találni.

Néhány kapcsolatom csak a tapasztalatlanság miatt ment tönkre ,de nem bánom mert ezek kellett ahhoz hogy a mostani párommal harmóniában,kiegyensúlyozottan tudjak élni,tudjam kezelni a konfliktusokat stb

Szóval én nem vagyok benne biztos,hogy az első variáció a legjobb,bár kétségtelen,hogy ez hangzik a legromantikusabbnak és mesébeillőnek.

Ugyanakkor ,ittvannak például a szüleim,ők 16 éves koruk óta együtt vannak.

2010. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez így jó....15 évesen ismertem meg a páromat...rá 2 évre jöttünk össze, már 3,5 éve vagyunk együtt. Tervezzük az eljegyzést, egyetem után az esküvőt is. Nekem így tökéletes nincs szükségem arra, hogy "kiéljem" magam én így vígan élek és értékelem, hogy fiatalon megtaláltam a társamat. A páromon kívül volt elrettentő példám is ami a kapcsolatokat illeti, szerencsére időben leléptem.

Szerintem nem gond, ha egy szerelem van egy ember életében...Számomra Ő mindennél többet jelent...és nekem nem kell más. Aki mást gondol az az ő privát dolga...ez van:D

szóval Nektek is sok sikert...

2010. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nekem sincs szükségem arra, hogy kiéljem magam, és hogy pasizzak.. Bevallom, a kapcsolat elején gondolkodtam ilyenen, hogy még bőven kiélhetem magam, és hogy nem ő lesz a nagy ő (bár akkoriban nem is voltunk a toppon). De mára már megváltozott ez :)
2010. nov. 25. 19:55
 15/16 anonim ***** válasza:

a 19:43 as vagyok.

Sokan nézték félszemmel a kapcsolatunkat, hogy "úgyse fogjuk kibírni" és lám, az idő minket látszik igazolni...

Én 3o előtt szeretnék 2 gyereket, de hármat is ha olyan anyagi helyzetben leszünk...sajnos a párom sok sok évig lesz még egyetemista és nekem is sokáig tart még az egyetem mindketten olyan szakmát választottunk. De lesz valami. Ha annyi lesz, hogy nem kell nélkülözzünk biztosan bevállaljuk a gyerkőcöket fiatalon. Egyikünk se szeretne "öreg" szülő lenni...

Nekünk ez a jó, másnak az...

2010. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled :) Kívánom hogy sikerüljön amit el szeretnétek érni :)
2010. nov. 27. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!