Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos volt? Vagy...

Szerintetek jogos volt? Vagy bocsánatot kellene kérnem tőle?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk barátnők. Egyik nap elmentünk a strandra és két megjegyzést tett, ami nekem rosszul esett. az egyik: "úristen, de görbe lábaid vannak", a másik:"fhuu neked jó striás a combod". én erre meg beszóltam, hogy "neked meg eléggé narancsbőrös a segged." Na azóta nem is beszéltünk

nem vagyunk már tinik (20 évesek), de én valahogy ezt nem vártam tőle.


2011. aug. 28. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sörétes
2011. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Mint az oviban.
2011. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell bocsánatot kérni, kérjen ő.
2011. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Buta libák! Nálatok a barátság ennyin áll vagy bukik? Ha igazi barátnők vagytok csak röhögtetek volna ezen az egészen, nem vérig sértődtetek volna...Mi az, hogy nem vártad volna? Ha valaki a barátod mindig dicsérnie kell? Amúgy meg lehet, hogy tényleg görbe a lábad és striás a combod, neki meg narancsbőrös a popsija, dehát mit számít az?!
2011. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezen vesszetek össze ! Gondolom van netetetk . Írj rá ! Nem kell hogy bocsánatot kérj csak dumálj . Mintha mi sem történt volna mert néha egy barátságban kell ilyen felejtés ! Vagy inkább írj rá és mond meg neki hogy nem szeretnél haragba lenni vele csak nagyon rosszul esett a megjegyzése a lábadról .
2011. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha verekedésé fajul töltsétek fel a youtubera!
2011. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem azért, de én tudom magamról, látom is, hogy hogy nézek ki. azt elvárom tőle, hoyg modnja meg ha rosszul áll a hajam, rossz ruhát választottam. de én ezt gúnyolódásnak éreztem. nem ezen áll a barátságunk, de unom már, hogy mindig én lépek, ha valami van.
2011. aug. 28. 14:24
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem maradt más megoldás, puszta kézzel kell kiontanotok egymás életet még a következő telihold előtt.
2011. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem vagy vicces:)
2011. aug. 28. 14:29
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is véget kellene vetni a barátságnak,amely biztos nagyon mély és meghitt kapcsolat lehetett a strand előtti óráig...
2011. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!