Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Nagyon...

Mit csinálhatnék? Nagyon unatkozom. Valami ötletetek van?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nagyon unatkozom, nem tudok kitalálni semmit, amivel lefoglalhatom magam. Adnátok tippeket? Mindegy, hogy mit, lehet mozgás, kézimunka, de én már semmit sem tudok kitalálni. Köszi a válaszokat előre is :)
2010. nov. 27. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sorozatokat nézek, netezek, vagy szétbarmolt tévékből és monitorokból bányászom ki pákával az alkatrészeket, ami nagyszerű alkalom egy kis gondolkodásra.
2010. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Böngészd át a neten a kínálatot (mozi, zenés helyek stb.). Hívj fel egy havert. Egyszerűen csak kezdj bele valamibe (olvasás, lemenni mozogni egyet stb.), hátha megjön a kedved...Regelj klf. csoportokban, ha van valamilyen hobbid, pl. túra...
2010. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

gyere át hozzám mindjárt felkel a férjem és a gyerekem aztán mehetsz velük sétálni vagy kitakarithatsz helyettem:-))


kössél sálat:-)

2010. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha unatkozol, kérlek segíts a problémámmal kapcsolatosan! Tanácstalan vagyok vagyok! : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..


Üdv.: 16/L

2010. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jóistenazégben!


Utolsó, Te tényleg nem adod fel! :-)

2010. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Írkálj hülye válaszokat a gyakorikérdések.hu-ra aztán röhögj ahogy én teszem:DDD
2010. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!