Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyának van...

Szerintetek anyának van igaza, vagy nekem?

Figyelt kérdés

Tegnap megemlítettem anyának, hogy szeretnék síelni menni. Aztán szóba hozta az egyik háromnapos osztálykirándulást, amit utáltam, mert alig aludtam valamit a többiek miatt és még meg is gyanúsítottak hogy turkáltam az egyik lány cuccai között (először nem is tudtam miről van szó, de aztán rájöttem, hogy összekevertek egy másik lánnyal). A fél osztály cs.szegetett, hogy hogy lehettem ilyen és (gyerekes módon, de roppant rosszul esett) gesztenyével dobáltak és el is bújtam, ahol felhívtam anyát sírva (ezt tudom, hogy nem kellett volna és megértem, hogy neki is rosszul esett, megbántam). Aztán pedig amikor kisírtam magam és nagyjából meg tudtam nyugodni odamentem az osztályfőnökhöz akinek elmondtam, hogy hogy bánnak velem a többiek, aztán elkezdett velem kiabálni, hogy tök sokáig keresett és hogy ez tiszta h.lyeség mert senki sem bántott engem.

Ez később tisztázódott, hogy nem én turkáltam.

Fürödni pedig háromasával kellett volna a lányoknak, de én megvártam, mire mindenki megfürdött és csak aztán fürödtem, mert szégyenlős vagyok, de az osztályfőnök ezt sem nézte jó szemmel.

Ez nagyon rossz emlék volt, mert senki sem volt képes átérezni a helyzetem, anya pedig ezzel érvel, hogy a sítáborban is ugyanezt csinálnám, hogy nem fürdenék együtt (és ez igaz is, de mi rossz van abban, ha utoljára fürdök? Az én dolgom, hogy hideg vízzel fürdök-e egyedül vagy sem).

(Ja és nem az osztályommal mennék síelni)

Nagyon rosszul esett, hogy ezt a kirándulást felhozta, aminek semmi köze a sítáborhoz és azt is mondta, hogy jól kellett volna viselkedni ahhoz, hogy a többiek ne gyanúsítsanak, holott nem is csináltam semmit.

Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett és egy kicsit talán össze-vissza is írtam, de kuszák a gondolataim.


2010. nov. 27. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
12/L
2010. nov. 27. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván csak jót akar nekd és nem szeretné hogy újra ilyen helyzetbe kerülj.
2010. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

neked van igazad!

"ahol felhívtam anyát sírva (ezt tudom, hogy nem kellett volna és megértem, hogy neki is rosszul esett, megbántam)"

ezt nem értem! neki ez hogy eshetett rosszul? vagy arra gondolsz, hogy azért esett neki rosszul, mert neked is?

na mindegy is! A lényeg, hogy nem kell semmiért szégyenkezned! Pár év múlva már emlékezni sem fogsz erre!

2010. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Neked van igazad,de azért nem ártana ha kiismernéd azokat akikkel síelni mennél,szóval,előbb nézz körül utána meg már a Te döntésed :)
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: Igazad van, erre még nem is gondoltam! De azért nem kellett volna szóba hoznia, elég érzékeny lány vagyok. Köszi a választ :)


Második: Azért esett neki rosszul, mert amikor felhívtam sírva, akkor megijedt és félt hogy valami bajom esik.

2010. nov. 27. 15:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hittem velem van a baj :)
2010. nov. 27. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, az hogy volt egy orssz élményed valamuivel kapcsoltaban nem ok arra hogy egy életre feladd. Akkor épp peched volt nem a te hibád, hogy összekevertek valakivel. A tanár is paraszt volt veled, meg úgy általában midnenki. Igenis elmehetnél a sítáborba ha csak ennyi az ellenérve anyukádnak.
2010. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem is azzal van bajom, hogy felhozta, nem tudhatta, hogy ez még mindig ennyire érzékenyen érint, mert általában keménynek mutatom magam, csak az zavar ebben az egészben, hogy az akkori helyzetemet meg sem próbálja átérezni.
2010. nov. 27. 15:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom, a kiránduláson mindenki ideges volt, nem tehettem róla, hogy rajtam töltötték ki :) Így utólag máshogy csináltam volna, az osztályfőnöknek szóltam volna először.
2010. nov. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!