Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előzőknek volt igaza? Csak...

Az előzőknek volt igaza? Csak én nem értek belük egyet?

Figyelt kérdés
már feltettem olyan 1-2 hete egy kérdést hogy apám nagyon agresszív , állandóan ordítozik , már ütött meg(!)meg iylenek. és akkor azt mondták az emberek hogy ez tök normális mert hogy ő végzi a családban a fizikai munkát mert mi gyerekek nem dogozhatunk anya meg egy irodában dolgozik de ő bármikor haza jöhet,elmehet ilyenek. és oyan 1 hete apám fejéhez vágtam hogy alkoholista mert minden nap lejár a kocsmába és lerészegedik. és mintha nemis mondtam volna... ugyan úgy iszik. ennyire nem érdekli hogy mit gondolok róla? meg ha bármit mondok hogy pl. ne tegyen a szendvicsbe paradicsomot mert kifolyik akkor leordít hogy őt nem érdekli az én véleményem mert én csak egy taknyos kölyök vagyok. 14/L
2011. okt. 21. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
F*s apád van, inkáb anyuddal erősítsd a kapcsolatod.Apudnak mutass sértődötséget és ne törődj vele, ha kérdezi mi a bajod mond meg neki hogy azért nem szeretlek mostanában mert sokat iszol.Talán meghatja.
2011. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem lehet.. már próbáltam és akkor még jobban ordít hogy én egy kis p*csa vagyok aki mindig besértődik és hogy ne játszak vele . és semi közöm nincs ahoz hogy ő iszik vagy nem. annyummal nagyon jóba vagyok :)
2011. okt. 21. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Tartok tőle, erősen cseszegetitek is az öreget. nem mindegy mit tesz a szendvicsébe? Gondolom, másba is beleszólsz, ami nem a te dolgod. Ha annyira bántana, nem mernéd a szemébe lealkeszozni.
2011. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát engem APÁM úgy nevelt hogy mindenkinek mondjam meg amit gondolok. és amúgy nem szoktunk beleszólni a dolgaiba de ez csak egy pl. volt a paradicsom .
2011. okt. 21. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Előző kommentelő egy jó nagy ordenára paraszt hogy egy 40 éves alkoholistát szembe állít egy 14 éves lánnyal és a lányban keresi a hibát.Remélem szüledi megerőszakoltak gyerek korodba.
2011. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha vagányabb lány vagy oltogasd apádat, gondolom úgy is csak ideges lesz maximum.Ha viszont részeg inkább ne szólj hozzá bár nemtudom.Gondolom azért nem ütött meg még."Csak" nem úgy viselkedik veled mint ahogy apának kéne.De ha túl vagy rajta és nem zavar, és jól érzed magad azért ottthon akkor szerintem nem olyan nagy a gáz.Anyud nem szól semmit ahoz hogy így beszél veled?
2011. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
anyám fél tőle mert már volt oylan eset hogy apám mikor bevolt rúgva véresre verte.
2011. okt. 21. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy van jó pár elmebeteg kommentelő, szóval lehet őket fogtad ki.Pedig anyádnak kéne ez ügyben csinálni valamit.Minden esetre kerüld apád.
2011. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!