Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredettségemben fordulok már hozzátok! Megpróbálom röviden,tömören és érthetően leírni! Én 19 éves lány vagyok, két éve vagyok a párommal, aki 22éves! Első évben teljesen jól megvoltunk, szerettük egymást, kirándulni jártunk, minden időnket egymással töltöttük! Idén kezdődött el az,hogy egyre inkább elhanyagol! Én tanulok, ő pedig dolgozik! Mivel anyagi gondjai vannak, így Hétfőtől-Szombatig dolgozik, Szombat este 8-órakor ér haza,akkor tud velem lenni! (Azaz Szombat este ott alszok, és Vasárnap este jövök haza, anyukámnak itthon szüksége van a segítségemre,nem tudunk összeköltözni, neki a munkája miatt kell otthon laknia, így azt terveztük, ha végzek a sulival,akkor költözünk össze) Szóval ennyi a mi kapcsolatunk, hétköznap telefonon, vasárnap van rám egy kis ideje.. Nekem ez annyira kevés, és nem érti meg.. Én alig kapok törődést, nem figyel rám, nálunk nincs meg az,ami másnál,hogy a lányt elhalmozzák szeretettel, én érjem be azzal az egy nappal, amúgy mindig egyedül vagyok, de neki nem számít! Párszor előfordult az az eset,hogy a vasárnapot is a barátaival töltötte,mert segítenie kellett..

Most a következő volt (van),hogy Szombaton nem tudok átmenni, sajnos, egész héten iszonyatosan fáj a torkom, jobb ilyenkor itthon lenni, a saját környezetemben.. Erre mit mondott? "Jó,akkor maradj otthon, én nem megyek át,Szombaton megyek a haverjaimhoz,mert x-box party lesz, majd hozzád átmegyek vasárnap.." Erre teljesen kiakadtam,és rám nyomta a telefon! DE NINCS IGAZAM? MI AZ,HOGY EGY NAPOT LESZ VELEM,MERT A SZOMBAT ESTE A HAVEROKÉ? HA BETEG VAGYOK,AKKOR IS A HAVEROK? A fejéhez vágtam mindent,hogy soha nem szeretett,annyira bőgtem,ahogy csak kifért, mint valami hisztis gyerek,és hogy miért verte át a fejem,mert nem igaz,hogy fontosabbak a haverok stb.stb.. Elég durva voltam, de nincs igazam? EGY napot vagyunk együtt,beteg vagyok,szükségem lenne rá!! Nem??? Véleményeket szeretnék! Köszönöm!


2011. okt. 27. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi de fájni fog, szerintem nem szeret már...Igazadnak még igazad van/lehet, de kierőszakolni semmit nem lehet mert ugy is csak pórul jársz...
2011. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire kevés ideje van nem csak rám, de minden másra, akkor nem akadok ki egyetlen napon, amit kivételesen a barátaival tölt.

Lehet, hogy én vagyok hülye, de azon az állásponton vagyok, hogy szerelmek jöhetnek-mehetnek, de a barátok mindig megmaradnak, épp ezért, lehetőség szerint rájuk is kell szakítani időt.

Én azt látom, hogy nem érted meg miért nincs rád ideje... Azért, mert kötelezettségei vannak, hogy fenn tudja tartani magát, egyenesbe jöjjön, ezért támogatnod kellene lelkileg, nem még húzni rajta kettőt.

Össze akartok költözni azt mondod... akkor is hisztizni fogsz majd, ha egy stresszes hét után munkából hazafele mondjuk beül legurítani egy sört?

Tudatosítanod kell magadban, hogy van egy SAJÁT élete is a tieddel közösen kívül...

2011. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Már ne is haragudj, de a barátod dolgozik hétfőtől szombatig. A haverjaival is szeretne találkozni, miért kell egyből bőgni? Hétfőtől szombatig húzza az igát, holtfáradt, hétvégén meg mindig veled volt eddig, és a haverjait hanyagolta. Örülnöd kéne neki, hogy azt mondta, majd vasárnap átmegy.

Szerintem nincs igazad, megérthetnéd őt is. Próbáld magad az ő helyébe képzelni.

Inkább annak örülj, hogy ilyen hiszti meg nyávogás után egyáltalán még szóba fog veled állni.

2011. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi munka mellett én igazán nem akadnék ki, hogy ha kivételesen nem velem, hanem a haverjaival tölti a szombat estét...nőj fel, az élet nemcsak játék és mese.
2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyet értek! :S

Szerintem kihűlt a kapcsolatotok!

2011. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, hogy a kommunikáció nem működik köztetek.

És ha nem tudjátok megbeszélni a gondjaitokat, és nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor bizony nincs értelme :(

2011. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igazad van de úgy tűnik a párodnak annyira azért mégsem vagy fontos. el kéne gondolkodni hogy van e értelme ezt folytatni.
2011. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Én a másodikkal értek egyet. Nem várhatod el egy fiatal férfitől, hogy csak te és a munkája számítson neki.
2011. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem nincs itt gond. Dolgozik egy csomót, lehet hogy a jövőtöket alapozza? A szabadidejét veled tölti, néha a haverokkal. Mi ezzel a baj? Neked nincsenek haverjaid? Nőlj fel, az élet sokszor nem úgy alakul ahogy te szeretnéd. Kérdés te akarod e így, kibírod e addig amig jobb nem lesz a helyzet. Persze benne van hogy nem szeret, de szerintem inkább amit az elején írtam. Ez egy ilyen időszak, lesz jobb is.
2011. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kamionos feleség vagyok mára már, az élet így is olyan, mint ahogy Te írod. Az ismerkedés alatt is ilyen volt, és amíg az utón fog ülni szintén ilyen marad. Azaz hetente két napunk van egymásra.

De!

Amíg nem voltunk házasok, addig is

- én voltam az első gondolata

- hozzám jött haza hétvégén

- ha a haverok bulizni hívták nemet mondott, /küldhettem én, azt mondta amióta ismer, nem annyira vonzó már a dorbézolás/


Szóval én is az előttem szólókkal értek egyet. Talán ez már nem az a kapcsolat, mint ami az első éveben volt.

No de fiatal vagy még nagyon, 19 évesen azért valljuk be, csak nagyon kevesen találják meg életük párját.

A pasid is éretlen még, hosszú távra ne tervezz vele. Ha nem így lesz, az kellemes meglepi lesz neked.

2011. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!